Hlavní navigace

Ulice se rozloučila se 6. sezonou!

[Tisková zpráva] Nejoblíbenější seriál TV Nova Ulice si dopřává prázdninovou přestávku! Před zaslouženým několikatýdenním volnem se včera herci, tvůrci a štáb rozloučili, tentokrát ve sportovním duchu. Uličníci tak opět dokázali, jak velký sportovní potenciál v každém z nich dříme!

Sdílet

Praha, 22. června 2011 – Rozloučení se 6. sezonou oblíbeného seriálu Ulice se neslo ve sportovním duchu. V „lidském fotbálku“, kde si herci vyzkoušeli, jaké to je být fotbalovou figurkou, se proti sobě utkaly dva týmy, a to pod vedením Adriana Jastrabana a Jakuba Štáfka, který jednoznačně zvítězil na góly. Poté všichni pokračovali ve sportovním duchu, a to v beach volejbalu a petangu. Po odpoledni, plném vyčerpávajících sportovních výkonů, zábava neskončila, naopak! Sportovní nadšenci se přesunuli na ukotvenou loď, která byla součástí sportoviště, a rozloučení po ročním natáčecím maratónu pokračovalo dál.

Rozloučit se se 6. sezonou a symbolicky přivítat prázdniny přišla většina hereckých protagonistů, nechyběli Ilona Svobodová, Ljuba Krbová, Patricie Solaříková, Aneta Krejčíková, Jana Birgusová, Anna Fixová, Šárka Ullrichová, Kristýna Podzimková, Stáňa Jachnická, Jan Teplý, Petr Vacek, Jiří Dvořák, Martin Dejdar, Martin Pechlát, Saša Minajev, Daniel Brown, Roman Vojtek, Petr Buchta a mnoho dalších. Své herecké kolegy přišla poprvé po porodu pozdravit i Míša Badinková. Sportovní odpoledne i následný večírek si všichni moc užili!

Na zajímavé osudy, oblíbené postavy i zbrusu nové posily, napínavé dějové zvraty a mnoho dalšího, co tvůrci nekonečného seriálu Ulice v 7. sezoně chystají, se diváci mohou těšit na TV Nova po prázdninách!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).