Hlavní navigace

Ulice se účastnila Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež v Horšovském Týně

[Tisková zpráva] Herci nejoblíbenějšího denního seriálu TV Nova Ulice podpořili svou přítomností právě probíhající Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež v Horšovském Týně, kterého se pravidelně účastní známé herecké osobnosti a filmoví tvůrci.

Sdílet

Praha 9. listopadu 2010 – Ve včerejších odpoledních hodinách se vydali herci Jakub Štáfek, Jana Birgusová, Kristýna Podzimková, Petr Buchta a sourozenci Anna Marie a Matyáš Valentovi na zámek Horšovský Týn, kde je přivítalo přes 200 dětí.

Součástí návštěvy herců byla i soutěž Pevnost „Týn“. Každý tým si vylosoval jako svého kapitána právě jednoho z herců, který společně s dětmi plnil v útrobách hradu a zámku Horšovský Týn soutěžní úkoly. Všichni přítomní měli možnost v Erbovním sále vidět v přímém přenosu, jak kapitáni se svým týmem získávají za každý úkol indicie a cenné body k vítězství.

Radost z výhry si odnesl tým nejmladšího kapitána Matyáše Valenty. I přesto, že tým fialových byl jedním z těch, který nevyhrál, jejich kapitán Jakub Štáfek dodává: “Škoda, že jsme nevyhráli. Děti byly totiž neuvěřitelné a fantastické. Horšovský Týn je nádherný a určitě se sem opět vrátím“. Radost dětí z přítomnosti herců na festivalu pak vyvrcholila hodinovou autogramiádou a fotografováním.

Více na www.nova.cz/ulice