Hlavní navigace

Ulice startuje jubilejní 5. sezónu

[Tisková zpráva] Již toto pondělí, tedy 31. srpna 2009, odstartuje na obrazovkách TV Nova 5. jubilejní sezóna původního nekonečného seriálu Ulice.

Sdílet

Praha 28. srpna 2009 – I v 5. sezóně budou postavy seriálové Ulice prožívat dramatické i zcela obyčejné situace, plné humoru, napětí a emocí. Po strhujícím závěru minulé sezóny se diváci například dozvědí, jaké změny přineslo prožité drama rodině Farských, s jakou se vrátí Matěj Jordán (Jakub Štáfek) ze své dobrodružné cesty po Francii s rodinou Nekonečných nebo jak očekávané mateřství změní studentku Gábinu Pumrovou (Aneta Krejčíková). A samozřejmě ani v 5. sezóně nebudou chybět milostné peripetie ve všech věkových kategoriích. Nová sezóna Ulice představí hvězdný „TýTý“ pár Hanu Maciuchovou a Rudolfa Hrušínského tak, jak je diváci ještě neviděli. Jejich velké štěstí bude plné humoru a nebude chybět ani nabídka k sňatku. Už v září se také znovu objeví ředitelka Hádková a dlouho na sebe nenechá čekat ani Vladimír Kukačka.

„Celá 5. sezóna je od samého začátku plná dramatických, humorných a dojemných momentů,“ dodává Michal Reitler, producent seriálu. Mezi staré známé se přistěhují i tváře nové. Diváci se mohou těšit na upřímného a energického Vojtu Kalicha (18) v podání Petra Buchty. Vojta odmala závodně lyžoval a žil v „akváriu“ budoucího profesionálního sportovce, ale kvůli zranění ho rodiče ze sportovního gymnázia přehlásili na gymnázium naše. Vojta se ale svého snu o kariéře profesionálního sportovce nehodlá vzdát, Matějovu třídu vnímá jako provizorium, přeci se nevzdá…

Dalším nováčkem v Ulici bude Naděžda Chroboková v roli Květuš Vavruškové. Bezdětná, neprovdaná, bohatá a sebevědomá pětapadesátnice Květuš , která své „impérium“ na výrobu psího jídla vystavěla z peněz po tatínkovi. Celý život čekala na prince na bílém koni, až zůstala sama. Teď to chce změnit, i když strach z toho, že případným zájemcům jde jenom o peníze, je větší a pochopitelnější.

Do Ulice také zavítá dcera třikrát rozvedené matky a otce neznámého Vanda Vaníčková (26), kterou hraje Markéta Zehrerová. Vanda se z ciziny, kde dělala modelku, vrátila do Prahy a živí se jako tanečnice po barech a diskotékách. Je velice atraktivní a přirozeně chytrá, ráda se baví a manipuluje chlapy prostřednictvím svého sex appealu. Pro kluky je rozhodně nebezpečná, protože se nechce a ani neumí dlouhodobě vázat.