Hlavní navigace

Ulici čekají prázdniny

[Tisková zpráva] V námořnickém stylu, na jednom z vltavských parníků, se herci a tvůrci nejoblíbenějšího nekonečného seriálu TV Nova Ulice symbolicky rozloučili s uplynulou 5. sezónou. Po téměř ročním natáčecím maratónu je o prázdninách čeká zasloužené volno. Prázdniny si vybere i seriál Ulice, jehož poslední díl před tradiční letní přestávkou uvidí diváci v pátek 25. června 2010. Další pokračování přinese TV Nova opět po letní pauze.

Sdílet

Praha 18. června 2010 – S pátou sezónou seriálu Ulice se rozloučili její tvůrci a hlavní protagonisté. Oslava se nesla v duchu různých námořnických proužků, kapitánských uniforem, „vytetovaných“ kotviček a pirátů. Zábavným večerem, zpestřeným promítáním veselých scének z natáčení, které se do seriálu nedostaly, provázely herečky Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová a Kristýna Podzimková alias Theodora Nekonečná. Společně s „kapitánem“, producentem Michalem Reitlerem, předali své kolegyni Haně Maciuchové, která se již se seriálem rozloučila, elektronické album fotografií, mapujících pět let její práce na natáčení Ulice. Popřát mnoho úspěchů v divadle i ve filmu přišli Haně Maciuchové také Ondřej Pavelka (Olda Farský), Ilona Svobodová (Jitka Farská), představitelé rodiny Liškových Adrian Jastraban a Ljuba Krbová, Bořivoj Navrátil, který v seriálu ztvárňuje legendárního Vojtěcha Bařinku, představitelka kadeřnice Simony Pavla Tomicová, Jakub Štáfek (Matěj Jordán), Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová a mnoho dalších herců.

V posledním dílu seriálu Ulice před tradiční prázdninovou přestávkou, který TV Nova odvysílá 25. června, se diváci dozvědí, zda se maturantům Ulice povedlo úspěšně složit přijímací zkoušky na vysokou školu, jaké nové informace jim pro příští rok sdělí ředitelka školy Lenka Drápalová a co bude pro Simonu znamenat nečekaný návrat bývalé lásky. Na další příběhy svých oblíbených obyvatel Ulice se diváci mohou těšit opět po letní pauze.

Ulice potvrdila velký zájem diváků i v 5. sezóně. Průměrný podíl na sledovanosti od začátku roku v cílové skupině 15–54 činil 49,90 %, přičemž rekord byl zaznamenán 7. února 2010, kdy podíl sledovanosti v této cílové skupině činil 57,68 %. Ulici sleduje v průměru 1 412 tisíc diváků starších 15 let. V kategorii divaček Ž15–24 byl dosažen rekordní share 19. dubna 2010, a to 81,11 %.

Zdroj: ATO – Mediaresearch

Více informací na www.nova.cz/ulice

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).