Hlavní navigace

Úložný disk s dvěma rozhraními Verbatim eSATA/USB Combo SSD 32GB

[Tisková zpráva] Praha, 3.11.2009 – Jeden disk, dvě integrovaná rozhraní: s novým Combo SSD diskem Verbatim kombinuje výhody vysokorychlostního připojení eSATA s uživatelsky přívětivějším USB. S pomocí výkonné technologie SSD Flash můžete uložit až 32 GB dat. Bezpečnostní software EasyLock s 256-bitovým AES šifrováním udržuje vaše data v bezpečí. Verbatim eSATA/USB Combo SSD 32GB je již k dostání ve specializovaných obchodech za 3 149 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Sdílet

eSATA rozhraní disku Verbatim Combo SSD umožňuje čtení dat rychlostí až 60 MB/s a zápis až 25 MB/s, zatímco konvenční rozhraní USB 2.0 čte data rychlostí až 26 MB/s a zapisuje až 15 MB/s.

Dokonale přenosný disk obsahuje software EasyLock, který šifruje dokumenty souběžně s jejich přesunem na Combo SSD. EasyLock garantuje 256-bitové softwarové AES šifrování, čímž minimalizuje riziko ztráty či krádeže dat. (Pro starší eSATA porty, které nevedou elektrický proud, je součástí balení samostatný Y-kabel, který vytváří funkční eSATA port s pomocí USB (napájení) a eSATA (data).)

eSATA/USB Combo SSD je kompatibilní s Windows, Mac OS a Linux. Jeho rozměry jsou 80×23×9 mm a váží pouhých 19 gramů. Přichází s 24-měsíční záruční lhůtou a ve specializovaných obchodech je k dostání za 3 149 Kč (doporučená maloobchodní cena).

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).