Hlavní navigace

Ultratenká budoucnost s novými ULV procesory Intel

[Tisková zpráva] TCHAJ-PEJ, Tchaj-wan, 2. června 2009 – Jste připraveni vstoupit do budoucnosti s ultratenkým notebookem? Nové neotřelé notebooky s nejnovějšími ULV (ultra-low voltage) procesory Intel vám umožní cestovat nalehko a nabídnou skvělý výkon pro přehrávání hudby i videa, zobrazování fotografií a spoustu dalších činností. Díky optimalizované technologii vydrží déle také jejich baterie.

Sdílet

Díky novým ultratenkým notebookům s ULV procesorem Intel můžete:

Myslet štíhle
Technologie Intel umožní vyrábět ty nejtenčí notebooky. Ultratenké notebooky ztělesňují ideální kombinaci výkonu a skvělého designu. S tloušťkou do 2,5 centimetru a váhou okolo 1 kilogramu jsou ultratenké notebooky snadno přenosné, přesto uživatelům poskytují potřebný výkon.

Déle pracovat na baterii
ULV procesory Intel jsou optimalizovány pro delší výdrž baterie, takže na cestách vydržíte déle bez elektrické sítě. Obejdete se tedy bez neustálého hledání zásuvek. Tyto nové procesory přinášejí jedinečnou rovnováhu mezi výkonem a spotřebou. Díky nízké spotřebě elektrické energie nemusí ultratenké notebooky využívat velkých větráků a chladicích komponent, což přispívá k jejich tenčímu a líbivějšímu vzhledu.

Zůstat ve spojení
Přidáním volitelné technologie WiMAX dostanete to nejlepší v oblasti bezdrátového 4G širokopásmového připojení. Ve městě se budete cítit, jako byste si s sebou z domova nosili ono rychlé, vysoce výkonné připojení k internetu. Celé město teď může být vaším hotspotem.

Dejte křídla vašemu digitálnímu světu
Představte si, že zapnete notebook a bez námahy a drátů se připojíte ke svému fotoaparátu, tiskárně, MP3 přehrávači – ba dokonce k dálkově ovládanému robotovi. Fantazie se stává realitou díky volitelně zabudované technologii Intel My WiFi, která váš notebook promění v osobní Wi-Fi síť. Můžete se přímo připojit až k osmi Wi-Fi certifikovaným zařízením a tisknout, sdílet, streamovat či bezdrátově synchronizovat zařízení, ať už jste doma nebo na cestách.

O společnosti Intel
Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a životy lidí. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pres­sroom a http://blogs.in­tel.com.