Hlavní navigace

Ultratenké LCD monitory ASUS řady Designo MS

[Tisková zpráva] ASUS představil zbrusu novou řadu ultratenkých LCD monitorů řady Designo MS, která zaujme uživatele kombinací výjimečného stylu a obrazové kvality. Design monitorů řady Designo MS s profilem pouhých 16,5mm využívá protikladu přímých linií s křivkami a černé barvy s bílou. Zajímavostí je kruhový stojánek, který umožňuje jediným prstem přizpůsobit úhel sklonu monitoru. Pokud se zařízení připojí k notebooku, díky navržené ergonomii bude mít uživatel monitor ve stejné úrovni jako displej notebooku, což zpříjemňuje práci se dvěma obrazovkami. Nová řada se vyznačuje obrazem v kvalitě Full HD 1080p, kontrastním poměrem 50 000:1, dobou odezvy 2ms, ASUS Splendid Video Intelligence technologií a dále až 40% úsporou energie.

Sdílet

Ultratenký profil 16,5mm
Hladký geometrický design kombinuje přímé linie a křivky s ultratenkým profilem 16,5mm, což šetří místo na pracovním stole.

Designéři ASUSu zvolili pro přední panel monitoru barvu černého klavíru, což kontrastuje se zadní stranou v perleťově bílé barvě.

LED dotyková tlačítka
Nastavení obrazu lze provést jednoduše prostřednictvím LED dotykových tlačítek.

Kruhový stojánek s Ergo-Fit nastavením
Unikátní kruhový stojan je hlavní rysem Ergo-Fit technologie společnosti ASUS, která umožňuje přizpůsobit si sklon monitoru jediným prstem.

LCD Monitory řady Designo MS se vyznačují Full HD 1080p, dynamickým kontrastem 50 000:1, dobou odezvy 2ms, ASUS Splendid technologií nebo HDMI portem.* Tyto parametry zajišťují kvalitní obraz i při sledování Blu-ray filmů a hraní konzolových her.

Ekologicky šetrné
LCD monitory Řady Designo MS mají ekologicky šetrný design. Jsou vyrobeny z o 50 % šetrnějších materiálů a díky nižší spotřebě energie až o 40%* tolik nezatěžují životní prostředí.

Asus
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).