Hlavní navigace

Novinka pro fajnšmekry: ultratenký LED monitor Philips v atraktivním hávu

[Tisková zpráva] Brno, 26. 8. 2010 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic na začátku srpna představila ultratenký LCD monitor Philips 221E2SB, který zaujal nejen svou technologickou vyspělostí, ale i prvotřídním designem. Se stejně atraktivním designem a tenkým provedením nyní přichází na český a slovenský trh monitor Philips 221EL2SB, který tentokráte nabízí výhody technologie LED.

Sdílet

Nový LED monitor Philips 221EL2SB je jako stvořený k zobrazování HD obsahu. Díky širokoúhlému displeji s poměrem stran 16:9 a Full HD rozlišení 1920×1080 pixelů představuje ideální řešení pro všechny milovníky počítačových her a přehrávání videa. SmartContrast 20 000 000:1 zajišťuje neuvěřitelně bohaté detaily černé barvy. Poskytuje zářivý obraz bez blikání, s optimálním jasem a dokonalými barvami. Zastánci klasického poměru stran obrazu ocení funkci pro snadné přepínání mezi širokoúhlým formátem 16:9 a formátem 4:3.

Monitor disponuje funkcí SmartImage Lite, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce. Každý uživatel si může stiskem jediného tlačítka vybrat scénář, podle kterého se automaticky upravuje kontrast, sytost barev nebo ostrost obrazů.

Ovládání je maximálně intuitivní. Ikony na monitoru jsou citlivé na dotek a nahrazují vyčnívající tlačítka.

Monitor ale ocení i milovníci designu a ostudu jim rozhodně tento monitor dělat nebude, ať už si ho umístí na pracovním stole v kanceláři nebo doma v obývacím pokoji. Díky tenkému provedení jsou monitory nejen potěchou pro oko, ale šetří i místo na stole.

Jako všechny nové monitory Philips, dodávané na český a slovenský trh prostřednictvím společnosti MMD, splňuje i model 221EL2SB nejpřísnější požadavky na ekologii a ochranu životního prostředí. Je certifikován v prestižním programu Energy Star 5.0, který hodnotí jeho ekologickou šetrnost. Veškerý obalový materiál je 100% recyklovatelný.

Přednosti LED monitoru Philips 221EL2SB/00

  • Tenký design – nejnovější generace LED
  • LED displej 1920×1080p Full HD – nejlepší možná kvalita obrazu ze všech formátů vstupního signálu HD
  • Širokoúhlý poměr stran 16:9 – fantastický obraz při hraní her a sledování videa bez pruhů nahoře i dole a bez ztráty kvality
  • SmartImage Lite – exkluzivní technologie Philips analyzující obsah na obrazovce
  • SmartContrast 20 000 000:1 – jasný a živý obraz, bohaté detaily černé
  • Dotykové ovládání – nahrazuje vyčnívající tlačítka, reaguje na nejjemnější dotek
  • Energy Star 5.0 – zaručuje, že vyhovuje všem standardům v oblasti energetické účinnosti
  • SmartControl Lite – uživatelské rozhraní je založeno na 3D ikonách, snadné ladění výkonu displeje

Technické parametry:
Typ LCD panelu: TFT-LCD
Typ podsvícení: Systém W-LED
Optimální rozlišení: 1920×1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 21,5“ (54,6 cm)
Spotřeba: méně než 19,3 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 5 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000 : 1
Hmotnost bez stojanu: 2,97 kg
Doporučená min. EU cena: 3274 Kč bez DPH
Záruka: 36 měsíců

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.