Hlavní navigace

Anička Ungrová další vyřazenou finalistkou X Factoru

[Tisková zpráva] Pátým pokračováním soutěže X Factor byla včera Noc zlomených srdcí. Na jejím konci byla nejsmutnější Anna Ungrová z kategorie 15-24 let, kterou poslaly ze soutěže hlasy porotců Petra Jandy a Gabriely Osvaldové.

Sdílet

Praha 21. dubna 2008 – Noc zlomených srdcí v X Factoru zasáhla opět do kategorie 15–24 let Ondřeje Soukupa, který tak po Pavlíně Duriačové přišel o druhou svou favoritku v řadě. V soutěži mu tak zbývají, stejně jako Petru Jandovi, již jen dva zástupci. Nejpočetnější kategorií se tak poprvé stali soutěžící starší 25 let pod vedením Gábiny Osvaldové.

Do duelu Kdo s koho?! včera diváci svými hlasy poslali spolu s Aničku Ungrovou, která zazpívala hit Anety Langerové Křídla motýlí, poprvé také favorizovanou vokální skupinu All X. Brněnská šestka předvedla píseň Carlose Santany Maria. Z hlasování porotců nakonec odešla jako poražená šestnáctiletá Anička Ungrová.

X Factor pokračuje dalším kolem v neděli 27.dubna ve 20 hodin na Nově. Večer ponese podtitul Banánová noc a jeho zvláštním hostem bude zpěvák Karl Wolf s cover verzí slavného hitu skupiny Toto Africa. O dalším vyřazeném se opět rozhodne v pořadu X Factor – Kdo s koho?!, který začne po 23.hodině.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).