Hlavní navigace

uniFLOW Output Manager 3.1 usnadňuje správu tisku

[Tisková zpráva] uniFLOW Output Manager 3.1 zamezuje plýtvání a zneužívání tiskových strojů. Funkce My Print Anywhere zvyšuje pohodlí mobilních pracovníků. uniFLOW Output Manager 3.1 sjednocuje ověřování identity uživatelů.

Sdílet

PRAHA, 24. dubna 2007 – Canon Europe, světová špička v oblasti digitálních zobrazovacích technologií, dnes představil nejnovější verzi svého softwaru pro správu tisku a dokumentů uniFLOW Output Manager 3.1 s efektivním webovým uživatelským rozhraním.

Nová verze řešení vyvíjeného společností NT-ware v úzké spolupráci se společností Canon přináší vylepšení v oblasti řízení tiskových úloh a jejich zabezpečení. Základ nových funkcí tvoří technologie ACL (Access Control List) pro kontrolu přístupu k tiskovým zařízením a AMS (Access Management System) pro správu přístupových práv spolu s jednotným ověřováním identity uživatelů systému uniFLOW Output Manager a aplikace eCopy ShareScan.

Nové technologie začleněné do uniFLOW Output Manageru 3.1 umožňují správcům IT infrastruktury pohodlně nastavovat práva pro použití jednotlivých zařízení obdobně jako v rámci operačního systému, tedy pro jednotlivé uživatele i celé pracovní skupiny. Správci IT mohou nastavit práva k určitým funkcím podle potřeb konkrétních zaměstnanců. Barevný tisk tak může být vyhrazen pro tvorbu prezentací marketingového oddělení, zatímco pro běžné denní dokumenty z účtárny bude systém automaticky tisknout pouze černobíle.

Uživatelé při přihlášení k tiskárně nebo multifunkčnímu zařízení okamžitě zjistí, jaké funkce mají přístupné, snadněji se tak zorientují v uživatelské nabídce a rychleji se vrátí ke své práci. Omezení možnosti tisknout určité typy dokumentů a důraz na černobílý tisk výrazně snižují provozní náklady a podporují efektivní využití tiskové infrastruktury. Kontrola nad funkcí skenování a odesílání kopírovaných dokumentů elektronickou poštou či faxem potom snižuje riziko úniku citlivých informací. Bezpečnost zvyšuje také technologie ACL, která umožňuje provozovatelům kopírovacích center a komerčních tiskáren nabízet svým zákazníkům zajištěný vzdálený přístup k dokumentům.

Z pohledu bezpečnosti a uživatelského pohodlí přináší ve verzi 3.1 významnou změnu sjednocení autentizace uživatelů řešení uniFLOW Output Manager a nástroje eCopy ShareScan. Uživatelé se tak pro prohlížení naskenovaných dokumentů nebudou muset přihlašovat zvlášť, ale mohou se rovnou věnovat práci s dokumenty.

uniFLOW Output Manager přináší ve verzi 3.1 také zdokonalenou tvorbu výkazů a podporu vzdáleného tisku v prostředí Novell Netware a nové nástroje pro efektivnější správu tiskových úloh pro podniky s větším množstvím poboček. Pohodlí uživatelům zajišťuje také funkce My Print Anywhere (Můj tisk kdekoliv). Mobilní zaměstnanci díky této vlastnosti uniFLOW Output Manageru získají přístup ke svým dokumentům na jakékoliv tiskárně či multifunkčním zařízení v rámci LAN nebo WAN sítě své společnosti.

„Při vývoji nových verzí uniFLOW Output Manageru dbáme na začlenění funkcí, které naši zákazníci dokážou využít v praxi, a UniFLOW 3.1 je toho jasným důkazem,“ vysvětluje Roman Dvořák, konzultant CBS pro oblast softwarových řešení. „Dokonalá spolupráce s našimi kancelářskými stroji a důraz na snižování nákladů a vyšší bezpečnost jasně odpovídá současným požadavkům zákazníků ve velkých podnicích i malých firmách.“

UniFLOW Output Manger 3.1 bude zákazníkům v Evropě k dispozici od 21. května 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).