Hlavní navigace

Unikátní ekonomický a informační systém

[Tisková zpráva] infoSYS spol. s r.o. je softwarová společnost zabývající se vývojem ekonomicko-analytických aplikací pro řízení firemních agend a účetnictví. Programy, které společnost vyvíjela od roku 1993 jsou aplikovány ve více než 200 českých a slovenských společnostech, které působí v různých oblastech výroby, obchodu a služeb.

Sdílet

Veškeré stávající aplikace byly prodávány díky vysokému stupni kvality zejména na doporučení, společnost své produkty příliš nepropagovala. Minimální investice do marketingu umožnily společnosti zahájit v roce 2001 velký projekt – vyvinout převratný informační systém od základů, s vlastním vývojovým prostředím, postavený na vyspělých technologiích. Absolutní špička vývojových programátorů s 13letými zkušenostmi, která se intenzivně na vývoji podílela pět let, projekt DataGo 4.0 úspěšně dokončila.

Jelikož byl systém úmyslně vyvíjen “na zelené louce“, programátoři nemuseli dělat kompromisy a vyvarovali chybných procesů, kterých se často konkurenční systémy dopouští. Základním stavebním kamenem systému je transakční SQL databáze Firebird, na jehož vývoji se podílela společnost Borland. Díky unikátní technologii přístupu do databáze, se můžeme pyšnit vysokou dosahovanou rychlostí zpracování velkého objemu dat. Server je možné provozovat v prostředí Linuxu i Microsoft Windows 2000/XP. Klient pracuje buď ve Windows 95/98/ME/2000/XP, Linux, Windows CE.

Existence propracovaného vývojového prostředí dává systému a uživateli neomezené možnosti. Systém se tak přizpůsobuje společnosti, nikoliv společnost systému. Společnost si tak zachovává svojí firemní kulturu, zvyklosti, a má možnost profitovat ze své originality pro rozvoj businessu.

DataGo4 dává společnosti maximální svobodu

  • absolutní platformovou nezávislost nejen pro server, ale i klienta.
  • zpřístupnění zdrojového kódu – existující moduly je možné upravit zcela na míru, popřípadě, i vlastním správcem IT, moduly vytvářet
  • vývoj metodou in-house se zrychluje doba reakce na požadavek úpravy a tím se výrazně zlevňují náklady na údržbu systému

Informační systém DataGo4 je navržen způsobem, aby se uživatel pohodlně a intuitivně orientoval, a to i bez závislosti na periferních zařízeních (myš). Přesné popisy práce jednotlivých uživatelů je možné implementovat přímo do helpu systému. Informační systém DataGo 4.0 má v sobě zaintegrovány veškeré moduly – nákup, prodej, skladové hospodářství, analyzér pro globální a individuální náhledy, účetnictví, reklamace, CRM, eshop (B2B, B2C), mail klienta, apod. Data jsou tak centralizována, mohou být lehce a on-line vyhodnocována, i prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Bezpečnost dat zajišťuje šifrování na nejvyšší úrovni, autorizace dle PINu a platného certifikátu, který je oddělen od jádra systému.

Licenční politika je úmyslně postavená způsobem, který umožňuje IS DataGo4 implementovat nejen do velkých korporací, ale i do malých společností, které se chtějí rozvíjet. Cena je vypočítávána za aktivního současně připojeného uživatele.

Před oficiálním představením byl IS DataGo4 naimplementován do dvou společností odlišných velikostí. Customizace a implementace se uskutečnili na výbornou. Očekávaný nejvyšší stupeň kvality jsme tak mohli opět jen potvrdit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).