Hlavní navigace

Unikátní koncept prodeje serverových služeb poprvé v České republice

[Tisková zpráva] Společnost VSHosting představila v uplynulých dnech na svém webu poprvé nový koncept prodeje serverových služeb, který spočívá v tom, že si klient může zvolit svoji službu zcela individuálně, a to včetně jednotlivých parametrů konkrétní služby. Klient má tak možnost přesného nakonfigurování on-line parametrů svého dedikovaného serveru, managed serveru, server hostingu či virtuálního serveru, a ovlivnit tak přesně cenu.

Sdílet

Mezi parametry například u managed serveru jsou: konfigurace hardwaru, rychlost servisu hardwaru, rozsah administrace, SLA, počet IP adres, konektivita apod.

Na webu www.vshosting.cz tak již nenaleznete předpřipravené konfigurace lišící se v hardwaru serveru, který pro mnohé uživatele není prioritním parametrem, ale pouze on-line konfigurátory pro vytvoření individuální konfigurace. U managed serverů lze navíc nalézt možnost přednastavení konfigurátoru dle účelu služby – webové studio, kritický či navštěvovaný projekt. I po zvolení těchto možností má klient stále možnost si službu doupravit dle svých požadavků.

„Nový koncept odpovídá reálným požadavkům klientů, kterým jsme se jako první společnost v České republice přizpůsobili. Uživatelé internetu chtějí více volnosti a mít možnost výběru,“ říká Damir Špoljarič, ředitel společnosti VSHosting.

Společnost VSHosting patří mezi lídry na trhu se serverovými a hostingovými službami v České republice a ve srovnatelných zemích. Díky svému špičkovému technickému zázemí si jeho služby oblíbili především provozovatelé velkých a navštěvovaných internetových projektů.