Hlavní navigace

Unikátní portál Naakup.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Unikátní portál Naakup.cz

24. ledna 2005 – Již 1. února bude spuštěn unikátní katalog a vyhledávač Naakup.cz.

Portál Naakup.cz umožní uživatelům vyhledávat internetové obchody a zboží v nich, čímž vyplní prázdné místo mezi českými vyhledávacími službami.

Realizaci projektu má na svědomí tým programátorů a webdesignérů OnLine Služby pod vedením Marka Soldáta, který portál Naakup vymyslel, a Michala Kandra, marketing managera projektu.

Nápad na vytvoření portálu vznikl v hlavě Marka Soldáta na konci prosince. Po prvotních problémech s vymýšlením vhodného názvu, který nakonec vytvořil Jan Beneš, šlo vše ráz naráz. Během několika dní byl vytvořen realizační tým, čítající 5 lidí z OLS a větší počet externistů. Na začátku ledna se již pilně pracovalo na realizaci.

Portál se bude skládat z těchto částí:

  • vyhledávání v obchodech
  • vyhledávání ve zboží
  • katalog obchodů
  • katalog zboží

Uživatelé již nebudou muset ztrácet čas procházením z velké části irelevantních výsledků z běžných vyhledávačů. Rychle a jednoduše najdou přesně to, co chtějí – internetové obchody prodávající hledané zboží.

Obchodníci získají zdarma další možnost propagace a nové zákazníky, kteří by se k nim bez portálu Naakup.cz pravděpodobně nikdy nedostali.

Registrace obchodu do vyhledávače je samozřejmě zdarma, stejně jako jeho používání.

Majitelé obchodů si pochopitelně mohou zaplatit lepší umístění svého obchodu v katalogu nebo výsledcích vyhledávání. K dispozici je také bannerová reklama.
Každý obchodník, který na svůj obchod umísti ikonu Naakup.cz, navíc obdrží zdarma zvýrazněný zápis v katalogu i ve výsledcích vyhledávání.

Dnes, tj. 24. ledna, naše databáze zboží obsahuje již přes 300 tisíc položek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).