Hlavní navigace

Unisys má v České republice a na Slovensku nového generálního ředitele

[Tisková zpráva] Vedení se ujímá Ivan Helcl, dosavadní Sales Manager, který ve společnosti působí více než 16 let

Sdílet

PRAHA, 11. prosince 2008 – Novým generální ředitelem české a slovenské pobočky společnosti Unisys, předního světového dodavatele služeb a řešení v oblasti informačních technologií, se stal Ivan Helcl (53), který ve společnosti Unisys působí více než 16 let.

Před příchodem do společnosti Unisys pracoval Ivan Helcl jako ředitel pobočky firmy Motorola v severovýchodní části Velké Británie. Svoji profesní dráhu spojil Ivan Helcl se společností Unisys v roce 1992, kdy byl pověřen vybudováním zákaznického servisu v regionu střední Evropy. Poté se posunul na pozici obchodního manažera zodpovědného za vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí ve stávající zákaznické bázi.

V roce 1998 se Ivan Helcl stal ředitelem marketingu a komunikace pro střední a východní Evropu, kde měl na starosti propagaci společnosti Unisys a jejích řešení v rámci celého regionu. Jako další výzvu přijal Ivan Helcl pozici Sales Managera pro Českou republiku a Slovensko s cílem řídit a rozšiřovat důležitá strategická partnerství především ve finančním sektoru.

„Historie společnosti sahá až do roku 1886, česká pobočka byla založena v roce 1992. Jsem rád, že jsem se mohl dlouhodobě podílet na jejím úspěchu v ČR i v zahraničí, a pevně věřím, že navzdory nepříznivému ekonomickému klimatu doma i v zahraničí na trhu v České republice i na Slovensku obstojíme,“ říká Ivan Helcl, generální ředitel společnosti Unisys pro ČR a SR.

V zimním období Ivan Helcl rád lyžuje, po zbytek roku relaxuje při cestování s motoveterány, motocykly i automobily. Mezi jeho záliby patří také hra na kytaru.

O společnosti Unisys
Unisys je celosvětová společnost dodávající služby a řešení v oblasti informačních technologií. Naši poradci poskytují odborné znalosti v oblastech poradenství, integrace systémů, outsourcingu, infrastruktury a serverových technologií a pomáhají tak našim klientům zajistit bezpečné obchodní operace. Přispíváme k transparentnosti obchodních operací našich klientů a pomáháme tak vytvářet bezpečnější organizace. Pomocí strategie Unisys 3D Visible Enterprise odhalujeme dopady jejich rozhodnutí — před investicemi, příležitostmi a riziky. Další informace naleznete na stránkách www.unisys.com.

Unisys v České republice
Unisys s.r.o. v České republice zaměstnává zkušené týmy špičkových specialistů, kteří poskytují komplexní dodávky a služby zákazníkům a podporují všechny fáze životního cyklu našich řešení. Navíc jsme schopni rychle aktivovat a využít zahraniční odborníky, včetně týmů soustředěných ve specializovaných střediscích po celé Evropě (Centres of Excellence).

Naší zásadou je dodat každému zákazníkovi optimální řešení bez ohledu na to, zda dílčí komponenty pocházejí od Unisys nebo od jiných dodavatelů. Cílem je vždy poskytnout to nejlepší v daném oboru. Součástí strategie společnosti Unisys s r.o. je neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb. Společnost zavedla systém jakosti dle norem řady ISO 9000, je držitelem certifikace NBÚ na stupeň „Tajné“. Další informace naleznete na stránkách www.unisys.cz

Unisys je zapsaná ochranná známka společnosti Unisys Corporation. Veškeré ostatní značky a produkty zmíněné v tomto dokumentu jsou obchodními známkami nebo zapsanými obchodními známkami příslušných vlastníků

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).