Hlavní navigace

Únosci, teroristi a nenapravitelní vykradači bank

[Tisková zpráva] V Prima kině se tentokrát předvedou v dramatických snímcích Meg Ryan, Russell Crowe, Harrison Ford, Geoge Clooney a Jennifer Lopez.

Sdílet

V pátek 16. října odstartuje Prima kino od 21.20 hod brilantní výkon hollywoodských hvězd Russella Crowa a Meg Ryan v akčním dramatu s názvem Životní zkouška. A v čem bude tato zkouška spočívat? Zdá se, že kromě boje s únosci v Kolumbii tu půjde také o milostnou zápletku. Hlavní hrdinka v podobě půvabné Meg Ryan si totiž sice najme gladiátorského Russela Crowa, aby jí pomohl vyjednávat s únosci jejího manžela, ale v tu chvíli ještě netuší, že si o to víc zkomplikovala už tak složitou situaci. Ve filmu Životní zkouška se prolínají hned dvě linie – první část vás naladí spíše romanticky, zato v části druhé můžete sledovat v akčních sekvencích úděl uneseného manžela, jehož ztvárnil charismatický David Morse. Tento herec je ostatně znám pro své excelentní výkony, které dokáže podat paradoxně právě v rolích vedlejších, jako např. ve filmech Zelená míle, Skála či Vyvrhel.

V sobotu se od 20.00 hod zhlédnou v televizní obrazovce především fanoušci IT, ale také vzorní a zodpovědní otcové. Obě vlastnosti totiž splňuje Harrison Ford ve snímku Firewall, v němž představuje počítačového odborníka, kterého teroristi donutí k mnohamilionové krádeži. Hlavní hrdina tohoto dramatického filmového kousku je specialista na bezpečnostní software, před nímž stojí nelehký úkol – musí se sám nabourat do svého systému a ukrást hromadu peněz, jinak je s jeho rodinou ámen. Herecká celebrita Harrison Ford však naštěstí dobrodružné role dobře zná a zvládá a dokonce se zdá, že mu je dnes režiséři šijí přímo na míru. Sice se v nich přesouvá od vesmírného dobrodružství Hvězdných válek přes Indiána Jonese až do světa nejmodernější technologie, jedno mu však stále zůstává – odhodlanost k boji proti zlu v jakékoliv formě dokáže ztvárnit vždy naprosto přesvědčivým způsobem.

Na konci víkendu, tj. v neděli 18. října, se můžete od 22.15 hod těšit na snímek plný sex-appealu s názvem Zakázané ovoce. Zraku diváků Prima kina budou jistě lahodit charismatický herec George Clooney, nebo svůdná zpěvačka oblých tvarů Jennifer Lopez. O to více vzrušení pak přinese, když se jejich postavy nenapravitelného vykradače bank ve vězení a federální agentky zapletou do jiných než pracovních svazků. Jak vyřeší profesionální strážkyně zákona svůj vztah k nenapravitelnému kriminálníkovi? Jennifer Lopez není v jednoduché situaci jak ve své roli, tak i v nátlaku na kvalitní výkon. Tato krásná žena je totiž známá především jako zpěvačka, a i když si zahrála už v několika snímcích, kariéra oscarové herečky jí zatím asi nečeká. O to snáze vedle ní vyniká jako vždy bezchybný výkon Georga Clooneyho, který je na filmovém plátně neotřesnou hvězdou a který má s postavou lupiče nemalé zkušenosti z několika dílů kultovních Dannyho parťáků. Mimochodem – právě na ty se mohou diváci už teď těšit, protože zanedlouho je bude Televize Prima také vysílat!