Hlavní navigace

UPC Direct blahopřeje vítězům soutěže „Travel 360“ programu Travel Channel

[Tisková zpráva] Luxemburg, 24. května 2011 – Poskytovatel špičkové satelitní televize UPC Direct se spojil s kanálem Travel Channel, aby společně nabídli jednomu šťastlivci pobyt pro dva v jedné z metropolí Evropy. Pobyt byl součástí soutěže pořádané pořadem o populárních evropských destinacích „Travel 360º“, který takto slaví svou druhou řadu.

Sdílet

Travel Channel oznámil, že výherci soutěže pořadu Travel 360º se stali Pavel a Lucie Grundovi z Prahy, kteří jsou již mnoho let loajálními zákazníky UPC Direct. „Satelitní televizi UPC Direct si fakt užívám a za tak skvělou výhru jsem samozřejmě velmi rád,“ prohlásil pan Grund. „Travel Channel mě baví a na naši pětihvězdičkovou dovolenou už se moc těšíme,“ dodal.

Grundovi vyhráli luxusní pobyt v hotelu Corinthia v Budapešti. Dalších deset šťastných výherců obdrží exkluzivní tašku Travel Channel se spoustou užitečných potřeb na cesty.

Provozovatel satelitní televize UPC Direct společnost UPC DTH S.àr.l velmi vítá, že se zákazníci UPC Direct mohli soutěže s kanálem Travel Channel účastnit. „Možná ještě víc nás ale potěšilo, když jsme se od kanálu Travel Channel dozvěděli, že výhercem se stal dlouholetý zákazník UPC Direct,“ řekl viceprezident pro marketing a obchod Jim Helfgott.

UPC DTH
Společnost UPC DTH S.àr.l je poskytovatelem vysoce kvalitní satelitní televize v Maďarsku, České republice, Rumunsku a na Slovensku. Jako mnoho jiných poskytovatelů satelitní televize sídlí společnost UPC DTH v Lucembursku. K 31. prosinci 2010 měla její služba Direct-to-Home (DTH) známá pod obchodní značkou UPC Direct na maďarském trhu více než 500 000 zákazníků. UPC DTH S.àr.l nabízí svým zákazníkům více kanálů (mj. i Travel Channel), lepší programy a špičkovou kvalitu signálu včetně vysílání v HD s křišťálově čistým obrazem i zvukem. UPC DTH S.àr.l je součástí společnosti UPC Broadband (UPC), což je evropská divize předního kabelového operátora Liberty Global, Inc. UPC dodává televizní vysílání, širokopásmový internet a telefonní služby přibližně 18 milionům zákazníků ve 14 evropských zemích.

TRAVEL CHANNEL INTERNATIONAL
Travel Channel představuje jedinečně obsáhlý a objektivní pohled na cestování. Inspirující, informativní a zábavné programy přenášejí diváky do všech koutů světa, dopřávají jim cestovatelská dobrodružství i kulinářské hody a nechávají je poznat výhody ekologické dovolené i luxus těch nejexkluzivnějších míst planety. Diváci tak mohou fascinující destinace prozkoumávat z pohodlí svého domova a v doprovodu zkušených moderátorů z celého světa. Travel Channel je přední mezinárodní stanice zaměřující se na cestování. Vysílá 24 hodin denně ve 20 jazycích do Evropy, Afriky, asijské části Tichomoří a na Střední východ. Jejím vlastníkem je firma Travel Channel International Limited (TCI), nezávislá společnost se sídlem v Londýně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).