Hlavní navigace

UPC nabídne TV Barrandov analogově i digitálně, po kabelu i na satelitu

[Tisková zpráva] Praha 7.1. 2008. UPC Česká republika, vedoucí domácí provozovatel kabelové a provozovatel satelitní televize, oznamuje, že nasadí TV Barrandov ve všech svých televizních službách. Zařadí ji tedy jak do analogového a digitálního vysílání kabelové televize, tak do vysílání satelitní platformy UPC Direct.

Sdílet

„Naši zákazníci jednoduše zmáčknou příslušný knoflík na ovladači. Víc pro příjem dlouho očekávané televizní stanice nemusí udělat“, říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC a dodává: „V co nekratší době chceme navíc zpřístupnit v našich kabelových sítích i vysílání TV Barrandov ve vysokém rozlišení, tedy v HD kvalitě.“

TV Barrandov se stane součástí nejnižších programových nabídek, což znamená, že bude bez výjimky dostupná všem zákazníkům jakékoliv televizní služby UPC. Naprostá většina z nich bude moci sledovat TV Barrandov od okamžiku zahájení vysílání. Zbývajícím několika procentům zákazníků na menších kabelových sítích bude zpřístupněna postupně, během několika následujících hodin a dní. Ceny za žádnou z televizních služeb UPC se nezmění.

V nejnižší programové nabídce Mini analogové kabelové televize UPC je TV Barrandov umístěna na základě komerčního ujednání. V této nabídce nahradí některý z vybraných zahraničních programů s nejslabší sledovaností, a to v závislosti na regionálních podmínkách. TV Barrandov bude v nabídce Mini analogové kabelové televize zařazena i do digitálního slotu, který je vyhrazen pro povinné šíření televizních stanic podle zákona o rozhlasovém a televizním vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).