Hlavní navigace

UPC nabídne zápasy NHL ve vysílání SPORT1

[Tisková zpráva] Praha 9.10.2007 – Společnost UPC oznamuje, že sportovní tv stanice SPORT1, která je v nabídkách digitální a analogové kabelové televize UPC a digitální satelitní televize UPC Direct, získala práva na vysílání zápasů NHL, a to jak zápasů základní části, tak zápasů play off a Stanley Cupu. Díky této významné programové akvizici bude SPORT1 svým divákům v České republice a na Slovensku dvakrát týdně nabízet napínavé zápasy nejpopulárnější hokejové ligy na světě.

Sdílet

Kromě vybraných utkání základní části uvidí diváci SPORT1 i utkání play-off a sedm utkání finále Stanley Cupu v závěru sezóny. Zápasy budou vysílány vždy v pondělí a ve středu.

UPC aktuálně poskytuje nejširší nabídku sportovních televizních kanálů. Zákazníci její digitální kabelové televize jich mohou sledovat až sedm. Jde o SPORT1, NASN, Galaxii Sport, Eurosport, Eurosport 2, Extreme Sport Channel a Motors TV. Sportovní fanoušek si tak může vybrat mezi exkluzivními přímými přenosy, záznamy i jinými typy pořadů prakticky ze všech sportů.

Společnost UPC poskytuje služby kabelové analogové televize kabelové digitální televize a satelitní digitální televize UPC Direct. Více informací o všech televizních, internetových a telefonních službách lze nalézt na internetových stránkáchch www.upc.cz , www.upcdigital.cz a www.upcdirect.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).