Hlavní navigace

Digitální televize UPC nabízí nový balíček televizních programů: Plus

[Tisková zpráva] Televizní stanice Fishing&Hunting a Travel Channel nyní v nabídce UPC

Sdílet

Praha 1.7. 2009. Digitální televize UPC ode dneška nabízí svým zákazníkům pod názvem Plus atraktivní balíček pěti televizních programů: Fishing&Hunting, Travel Channel, AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV. Fishing&Hunting a Travel Channel jsou přitom do programové nabídky digitální kabelové televize UPC zařazeny zcela nově. AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV byly dosud dostupné pouze zákazníkům nejvyšší nabídky Supreme. Všechny programy, až na Motors TV, jsou v českém jazyce.

„Zavedením programového balíčku Plus vycházíme znovu vstříc našim divákům a to hned dvakrát: jednak rozšiřujeme možnost cíleného výběru z více než osmdesáti televizních programů a jednak uspokojujeme poptávku více než tříset padesáti tisíc rybářů, sto osmdesáti tisíc myslivců a ještě mnohem většího počtu zájemců o cestování po specializovaných televizních programech“, říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC a dodává: „další rozšiřování naší nabídky o tématické televizní programy není tento rok rozhodně u konce“.

Programový balíček Plus si je možné předplatit k nabídkám Starter a Standard. V nabídce Supreme je obsažen automaticky. Zákazníci nabídky Starter zaplatí za balíček Plus 119 Kč měsíčně. Odebírají-li ovšem už jeden nebo více z existujících balíčků Darwin, Relax, Sport, News a Music, pak zaplatí pouze 80 Kč měsíčně. Pro zákazníky nabídky Standard je cena Plus 119 Kč měsíčně a v nabídce Supreme je zahrnut automaticky, bez navýšení ceny.

Televizní stanice Fishing&Hunting je unikátní televizní kanál pro nadšence pro lov a rybolov. Jeho prostřednictvím se lze seznámit se všemi slavnými rybářskými a loveckými lovišti po celém světě. Ty pak představují skutečně nejlepší místní profesionální rybáři a lovečtí experti, kteří současně nabízejí rybářské a lovecké tipy. V budoucnu se ve vysílání Fishing&Hunting rovněž objeví nejznámější tvář českého sportovního rybaření – Jakub Vágner. Diváci se navíc mohou současně učit přímo od profesionálů jak zacházet s příslušnou rybářskou a loveckou výzbrojí. Vysílá česky, 24 hodin denně.

Televizní stanice Travel Channel nabízí zcela ojedinělý, objektivní a přehledný pohled na cestování a zkušenosti cestovatelů. Program zavádí diváky do všech koutů naší planety, nejen na exkluzivní a luxusní místa, ale i za dobrodružstvím, a kulinářským uměním a také nabízí „zelené“ – ekologické cestování. Ke kmenovým seriálům patří pořady Cestovatel po zeměkouli, Putování za vínem, Velké vyhlídkové železnice a průvodce Co musíte vidět. Vysílá 24 hodin denně a více než 90% programové nabídky je v české verzi.

Digitální kabelová televize UPC aktuálně nabízí celkem 95 televizních programů včetně 6 v HD kvalitě, z toho 72 v české nebo slovenské verzi. Mezi její další výhody patří kromě digitální kvality obrazu a zvuku, elektronického programového průvodce a možnosti využívat další služby (vysílání ve vysokém rozlišení – HDTV a digitální videorekordér – DVR) bonus v podobě balíčku analogových televizních programů, které lze sledovat bezplatně a bez set top boxu na dalších televizních přijímačích v domácnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).