Hlavní navigace

UPC rozšiřuje digitální televizní nabídku o dětský Nickelodeon

[Tisková zpráva] Digitální televize UPC nabízí již sedm televizních programů určených dětem a mládeži

Sdílet

Praha 6. dubna 2010. UPC opět rozšiřuje nabídku své digitální televize o novou stanici, tentokrát o Nickelodeon. Nickelodeon se zaměřuje na děti a mládež a vysílá dvacet čtyři hodiny denně, sedm dní v týdnu, v českém jazyce.

„Nickelodeon je již pátou televizní stanicí, kterou jsme od počátku tohoto roku zařadili do naší digitální televizní nabídky“, upozorňuje Václav Bartoň, generální ředitel UPC a dodává: „Nickelodeon zaujal milióny dětí a mladých diváků a já věřím, že ani v České republice tomu nebude jinak.“

„Vzhledem k tomu, že značka Nickelodeon existuje již od roku 1980, stal se nedílnou součástí světa dětí a celých rodin po celém světě a má své místo v kabelových a dalších televizních sítích. Jsem nesmírně rád, že ho mají nyní k dispozici i diváci UPC v České republice,“ říká Gabor Horvath Dori, generální ředitel a místopředseda, MTV Networks Maďarsko.

Nickelodeon byl založen 1. prosince 1980 v USA, spadá pod MTV Networks International (MTVNI), divizi společnosti Viacom Inc. (NYSE: VIA VIA.B) a je šířen v řadě zemí Evropy a světa. Ve svém vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 6 až 14 let. Šíří oblíbené dětské seriály jako jsou například Tučňáci z Madagaskaru, iCarly či SpongeBob. Mladí diváci mají k dispozici rovněž internetovou stránku www.nickelodeon.cz, která kromě programu a upoutávek obsahuje řadu počítačových her.

V digitální televizi UPC je Nickelodeon součástí programové nabídky Standard, která je automaticky obsažena v nejvyšší programové nabídce Supreme. Nickelodeon mohou sledovat i zákazníci nejnižší programové nabídky Starter, přiobjednají-li si doplňkový balíček Relax. Pro všechny programové nabídky, v nichž je Nickelodeon zahrnut, platí v současné době výrazná sleva.

Digitální televize UPC aktuálně nabízí sedm televizních programů určených dětem a mládeži. Kromě Nickelodeon se jedná o: JimJam, Minimax, Animax, Disney Channel, CS Mini a Bebe TV. Především mladým divákům jsou určeny i hudební televizní stanice FUN 1, MTV Czech, Musiq1 a Óčko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).