Hlavní navigace

UPC varuje veřejnost před pokusem o finanční podvod využívající jméno a logo společnosti

[Tisková zpráva] Praha 31. 10. 2009. Společnost UPC, vedoucí domácí provozovatel kabelové televize, zjistila, že v těchto dnech dostávají některé domácnosti dopis s jejím jménem a logem, který nabízí vánoční zvýhodněný odběr televizní služby UPC. Televizní služba s více než osmdesáti, jinak nedostupnými televizními programy má být domácnosti zprovozněna na devět měsíců zdarma, a to po před chozím zaplacení částky, která přesahuje 3 000 Kč. K dopisu je přiložena složenka.

Sdílet

UPC varuje, že se jedná o pokus o finanční podvod zneužívající jméno a logo společnosti a že již včera ve večerních hodinách podala Policii České republiky trestní oznámení na neznámého pachatele.

Společnost UPC nikdy nevybírala a nevybírá zálohy na své služby – její zákazníci platí za odběr televizních služeb až následný kalendářní měsíc. UPC si proto dovoluje požádat každého, kdo obdrží podobný dopis, aby na něj nereagoval a v případě jakýchkoliv pochybností kontaktoval Klientské centrum UPC na telefonním čísle 241005100.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).