Hlavní navigace

UPC změní ceny za internetové nabídky

[Tisková zpráva] UPC změní od 1. března ceny za své, samostatně odebírané internetové nabídky. Ty se jednotně zvýší o 15 Kč měsíčně. Úprava cen se nedotkne žádného ze zákazníků UPC, který odebírá jakoukoliv internetovou nabídku v kombinaci s telefonem či kabelovou televizí v rámci platných balíčků. Neplánovaná cenová změna byla společnosti vnucena rostoucí výší nákladů souvisejících s provozem sítí, zejména s navyšováním cen za energii. A to nejen v poslední době, ale i za posledních šest let, kdy společnost držela fixní ceny. Cena za internetovou nabídku Flex a antivirovou službu SmartGuard se nemění.

Sdílet

Praha 29. ledna 2008. Společnost UPC oznamuje, že od 1.3. 2008 dojde k úpravě měsíčního poplatku za její samostatně odebírané internetové nabídky. Ten se jednotně zvýší o 15 Kč měsíčně (včetně DPH). Ceny za nabídku Flex a za antivirovou službu SmartGuard zůstávají stejné.

Společnost upozorňuje, že cenová úprava se nedotkne žádného ze zákazníků, kteří současně odebírají některou z dalších služeb UPC – kabelovou televizi nebo telefon v rámci aktuálního balíčku. Nezaplatí navíc ani haléř a bude tak od příštího měsíce ještě výrazněji zvýhodněn.

Společnost naposledy měnila ceny za svou internetové služby před šesti lety v roce 2002. Od té doby několikrát zásadním způsobem navýšila její technické parametry, především rychlosti, a jako první v České republice zrušila limity na objem stahovaných dat. Neplánovaná cenová úprava byla společnosti vnucena průběžnou, stále rychleji rostoucí výší nákladů souvisejících s provozem sítí, zejména s navyšováním cen za energii.

Vysokorychlostní internet UPC je co do počtu zákazníků nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, nejlepší poměr technická kvalita/výkon/cena a profesionální technická podpora Klientského centra UPC. Internet je možné si předplatit samostatně, bez objednávky kabelové televize či telefonních služeb. Předplatí-li si jej zákazník v kombinaci s kabelovou televizí či telefonní službou získá výraznou slevu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).