Hlavní navigace

Upravujte fotografie na jeden dotek a užívejte si svobodného tisku bez drátů

[Tisková zpráva] PRAHA, 11. září 2009 - Společnost Hewlett-Packard představuje novou kompaktní tiskárnu HP Photosmart A646, která nabízí celé rodině jednoduchý a zábavný tisk fotografií doslova na dosah ruky a bez potřeby PC.

Sdílet

Kompaktní tiskárna HP Photosmart A646 umožňuje jednoduše zobrazovat, upravovat, vytvářet a přizpůsobovat fotografie – bez nutnosti připojení k počítači – díky jednoduchému a přehlednému menu a ovládacímu panelu HP TouchSmart s extra velkým dotekovým displejem. Díky možnosti tisknout z mobilního telefonu pomocí technologie Bluetooth® je tiskárna ideální pro rychlý a pohodlný tisk každodenních momentek.

Buďte kreativní
Díky ovládacímu panelu HP TouchSmart mohou uživatelé snadno označit své fotografie titulkem pomocí zobrazené klávesnice nebo psaním speciálním perem přímo na dotykový displej. Snadným úpravám fotografií a větší zábavě při domácímu tisku na tiskárně HP Photosmart A646 pomáhá i výběr 300 předpřipra­vených kreativních prvků, jako jsou rámečky, kliparty či návrhy stránek alb a titulků fotografií. Uživatelé mohou tisknout fotografie až do rozměru 13 x18 cm – s okraji nebo bez nich. Kromě toho je pro vylepšení tištěných fotografií k dispozici 30 nástrojů z galerie HP Design Gallery, jako například odstranění efektu červených očí, oprava drobných vad fotografie či úprava barev na tóny sépie.

Svoboda tisku, ať jste kdekoliv
Kompaktní tiskárna HP Photosmart A646 umožňuje kromě tisku fotografií přímo z mobilního telefonu přes Bluetooth® tisknout také rovnou z paměťové karty, digitálního fotoaparátu se systémem PictBridge nebo USB klíčenky. Uživatelé proto mohou tisknout svobodně bez použití počítače.

Na jeden dotek
Fotografie můžete tisknout elegantně jedním dotykem, v laboratorní kvalitě obrazu a s intenzivními barvami, jak je u tiskáren řady HP Photosmart zvykem. Celá rodina může sdílet krásné okamžiky jako nikdy předtím.

Snadné použití
Tiskárna Photosmart A646 disponuje nejen prvotřídními funkcemi, ale vyniká také jednoduchostí obsluhy a nastavení. Mezi klíčové prvky patří:

  • Software HP Quick Connect, který se sám instaluje přímo z tiskárny, usnadňuje tisk fotografií z počítače tím, že odstraňuje potřebu zvláštního instalačního CD.
  • Fotogalerie Windows Live Photo Gallery pro snadnou editaci, ukládání a tisk fotografií, která nabízí například i nástroje pro tvorbu fotografických karet či kalendáře.

Tisk šetrný k životnímu prostředí
Tato tiskárna, splňující kvalifikaci ENERGY STAR ®, byla navržena s ohledem na životní prostředí. Díky tomu používá méně energie, a přispívá tak ke snížení dopadu na životní prostředí v tisku. Více než 32 procent těla této tiskárny je vyrobeno z recyklovaného plastu.

Prostřednictvím programu HP Planet Partners mohou uživatelé využít pohodlnou a odpovědnou recyklaci inkoustových kazet bez dodatečných nákladů.

Výkon a prvotřídní kvalita tisku
Vzpomínky mohou být zachovány v bohatých, krásných barvách, s použitím originálních inkoustů HP a rychleschnoucímu a proti rozmazání odolnému fotopapíru HP Advanced Photo Paper. Kompaktní tiskárna HP Photosmart A646 je kompatibilní s následujícími produkty:

  • Tříbarevná inkoustová kazeta HP 110 produkující vysoce kvalitní, trvanlivé fotografie (50 fotografií 10 x15cm (CB304AE) s přibližnou očekávanou konečnou cenou 590 Kč.
  • Výhodný balíček HP 110 Series Photo Value Pack (140 listů lesklého fotopapíru HP Advanced Photo Paper o rozměru10 x15 cm a jedna tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 110 s inkousty Vivera) pro pohodlný, vysoce kvalitní a cenově dostupný fotografický tisk (Q8898AE) s přibližnou očekávanou konečnou cenou 1100 Kč.
  • HP Advanced Photo Paper (25 listů, 13×8 cm, lesklý, Q8696A) s přibližnou očekávanou konečnou cenou 190 Kč.
  • HP Advanced Photo Paper (25 listů, 10 x15 cm, lesklý, Q8691A) s přibližnou očekávanou konečnou cenou 180 Kč.
  • HP Advanced Photo Paper (60 listů, 10 x15 cm, lesklý, Q8008A) s přibližnou očekávanou konečnou cenou 230 Kč.

Nový vzhled balení
Spolu s veškerým spotřebním materiálem HP se nejnovější tiskárny vyznačují novým designem obalů, které v podobně jednoduché černé krabice s kontrastním obrázkem a snadno rozpoznatelnými ikonami doplní stávající balení notebooků a stolních počítačů HP. To pomůže zákazníkům v maloobchodních prodejnách snadno identifikovat veškeré produkty HP.

Cena a dostupnost
Odhadovaná maloobchodní cena pro kompaktní tiskárnu HP Photosmart A646 je € 149 a termín očekávané dostupnosti na evropském trhu je říjen 2009.

O společnosti HP
Společnost HP, největší světový dodavatel technologií, usnadňuje využívání technologií osobním uživatelům i podnikům prostřednictvím bohatého portfolia, které zahrnuje řešení pro tisk, výpočetní techniku, služby i celé IT infrastruktury. Více informací o HP (NYSE: HPQ) najdete na webových stránkách http://www.hp.com