Hlavní navigace

Usain Bolt exkluzivním hostem Radiožurnálu

[Tisková zpráva] Exkluzivním hostem Radiožurnálu bude Jamajčan Usain Bolt, hvězda světové atletiky. Hodinový rozhovor s nejrychlejším mužem planety, který se po čtvrté zúčastní atletického mítinku Zlatá tretra 2010, uslyšíte již tento čtvrtek 27. května od 10.05 na Radiožurnálu. Navíc můžete vyhrát i Boltovu podepsanou fotografii!

Sdílet

Jak se těší do Ostravy na Zlatou tretru a co si slibuje od letošní sezóny? Nejen na to se mohou sportovní fanoušci zeptat přímo Usaina Bolta přes facebookovou stránku pořadu Host Radiožurnálu nebo e-mailem na radiozurnal@roz­hlas.cz (do předmětu zprávy uveďte: „Dotaz na Bolta“) a tím se zapojit do soutěže. Pět autorů nejoriginálnějších dotazů dostane od Radiožurnálu podepsanou fotografii Usaina Bolta! Kvůli nabitému programu sprintera bude rozhovor natáčen den před vysíláním, proto je možné posílat dotazy do středy 26.5. do 12 hodin.

Radiožurnál zprostředkuje také aktuální zpravodajství z celého dvoudenního programu Zlaté tretry 2010: „Ve středu 26. května přineseme informace ze soutěží v hodu kladivem a ve čtvrtek se pak od 17 do 21 hodin budou hlásit reportéři Jan Kaliba a Tomáš Kohout v pravidelných vstupech. Podrobné informace, rozhovory s vítězi, reportáže i perličky ze zákulisí uslyšíte ale především ve Sportžurnálu, který začíná krátce po sedmé večer,“ řekl Miroslav Bureš, vedoucí sportovní redakce.

Více informací naleznete na www.radiozurnal.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).