Hlavní navigace

Nejnovější miniaturní USB bezdrátový adaptér AirLive WN-250USB

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan: AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších značek v síťových a komunikačních zařízeních představuje nejnovější model elegantního a výkonného bezdrátového USB adaptéru AirLive WN-250USB.

Sdílet

Tento model AirLive WN-250USB je vysoko rychlostní USB zařízení v ultra kompaktním design, který umožňuje uživateli připojení počítače nebo notebooku k rychlé bezdrátové síti. Podporuje totiž standard 11N, který umožňuje širší příjem bezdrátového signálu a rychlost do 150Mbps. Tento adaptér je kompatibilní s routery nebo přístupovými body se standardem 802.11b a 802.11g, což zvyšuje vaši flexibilitu začít budovat rychlejší bezdrátovou síť.

Standard 11N umožňuje připojení rychlostí až 150Mbps, což je 3× vyšší rychlost než standard 802.11g. Tento nový standard využívá MIMO technologii (Multiple-Input-Multiple-Output) a technologii smart antenna, což vám dovoluje se připojit k bezdrátovým sítím na větší vzdálenost od vašeho domu nebo kanceláře.

Pokud nemáte přístupový bod (access point) nebo ho potřebujete jen občas, je možno použít tento USB adaptér v módu přístupového bodu (AP). To vám umožní sdílet internetové připojení bezdrátově s přáteli nebo připojit více počítačů či notebooků, smartphonů nebo jiných zařízení.

Bezpečnost je také velmi důležitá, proto AirLive WN-250USB podporuje nennovější bezpečnostní metody jako je WPA2, ale také WEP, WPA, AES TKIP atd.

Více informací o WN-250USB: http://www.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1278581507646

AirLive:
AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).