Hlavní navigace

Úschovna.cz přichází s dalším rozšířením služeb

[Tisková zpráva] Nejpopulárnější český server pro posílání objemných dat uzavřenému okruhu příjemců přichází s dalšími vychytanými funkcemi. Cíl je jasný: dokonalé pohodlí pro uživatele Úschovny.

Sdílet

Uvedeny byly celkem tři novinky. První  výraznou změnou je zrušení limitu počtu stažení. Nyní  má každý příjemce svůj vlastní limit, který  začíná na 30 staženích pro zásilky zdarma a zvedá se na 50 až 100 pro placené zásilky. „Chtěli jsme, aby počet stažení již nebyl pro naše uživatele limitující. Osobní limit jsme zavedli z důvodu bezpečnosti, nechceme podporovat neomezené šíření nelegálního obsahu pomocí našeho serveru. Úschovna má pověst diskrétního serveru určeného pro pracovní zásilky a rádi bychom, aby to tak zůstalo,“ komentoval změnu Jan Raab, jednatel společnosti Capsa-Premier.cz.

Jeho slova potvrzuje i druhá  novinka, a to rozesílání oz­námení o přije­tí zásilky jednotlivým adresátům odděleně. Díky tomu je nyní možné  rozesílat důvěrné informace seznamu adresátů v rámci jedné zásilky, aniž by o sobě příjemci navzájem věděli.

Třetím vítaným vylepšením je možnost stáhnout si všechny soubory v zásilce jediným kliknutím ve formě ZIP archivu.

Novými funkcemi vývojáři Úschovny reagují na nejčastější podněty k odesílání i sta­hování  zásilek, novinky by tedy měly uživatelům serveru co nejvíce zjednodušit práci

„Tímto rozhodně změny na Úschovně nekončí. Máme ve vývoji zcela novou verzi, ve které zavedeme nové  formy úhrady služeb a zcela nové služby pro registrované uživatele,“ uzavírá Jan Raab. 

Společnost Capsa-Premier s.r.o. vznikla sdružením serveru Capsa.cz a společností PREMIER system, a.s. a Witto, s.r.o. Capsa.cz je webový systém pro trvalé sdílení dat v týmu a správu projektů, PREMIER system, a.s. se zabývá vývojem a prodejem ekonomicko-informačního systému, WITTO, s.r.o. je účetní společnost poskytující své služby na Slovensku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).