Hlavní navigace

Ušetřete v květnu 50% s ACTIVE 24

[Tisková zpráva] Společnost ACTIVE 24 nabízí zákazníkům po celý květen skvělou nabídku ve formě 50% slevy na webhosting.

Sdílet

ACTIVE 24 zpříjemnila svým zákazníkům letošní jaro další s řady výhodných nabídek. Od 1. do 31. května je možné pořídit si libovolný hostingový program (objednaný minimálně na jeden rok) pouze za 50% jeho ceny. Sleva se zákazníkovi odečte automaticky rovnou při online objednávce, tudíž její získání je velice jednoduché.

Společnost ACTIVE 24 věří, že tato nabídka přivede k využívání sdíleného hostingu i poslední váhavce v řadách internetových uživatelů, kteří mohou využít virtuální prostor pro osobní nebo firemní stránky.

Zajímavostí je, že nabídka poloviční ceny platí i pro ty zákazníky ACTIVE 24, kteří sami dále nabízejí hostingové služby, tedy partnery a dealery.

V tomto roce se jedná o další výhodnou nabídku pro nové zákazníky společnosti ACTIVE 24. Nejvýznamnější a vítaná změna však přišla na přelomu března a dubna, kdy ACTIVE 24 nabídla nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům obměnu produktového portfolia a s ním i nový hostinový program Konfigurátor, který umožní zákazníkům nastavit si hostingové parametry přesně dle svých požadavků.

Květnovou akci s 50% slevou společnost ACTIVE 24 podporuje kampaní nejen na internetu, ale i na billboardech umístěných po celé republice.

Nabídka produktů společnosti ACTIVE 24 je k dispozici na www.active24.cz.