Hlavní navigace

Usnadněte si každodenní používání vašeho iPadu

[Tisková zpráva] Sunnysoft uvádí na český trh multifunkční držák značky Brodit pro Apple iPad. Multifunkční držák Brodit podstatně usnadňuje užívání Apple iPad doma i v kanceláři. Produkty značky Brodit se vyznačují vysokou švédskou kvalitou.

Sdílet

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů  a GPS navigací, uvádí na český trh multifunkční držák značky Brodit pro Apple iPad. Tento držák významně usnadňuje užívání Apple iPadu doma nebo v kanceláři. Jeho praktičnost ale ocení i uživatelé, kteří Apple iPad často přenášejí z jednoho místa na druhé.

Multifunkční držák Brodit je praktickým doplňkem při každodenním používání tabletu Apple iPad. Multifunkční držák lze snadno nastavit do různých úhlů tak, aby mohli uživatelé snadno používat Apple iPad jak při práci v kanceláři, na cestách, tak i pro prohlížení obrázků nebo filmů v pohodlí domova. Při sklopení nožičky u držáku lze Apple iPad také snadno přenášet.

„Držák pro Apple iPad je navržen přesně podle potřeb uživatelů – je ergonomický a pohodlně padne do ruky, může stát na stole, drží na zdi v kuchyni i v autě na opěrce. Držák uvádíme s určitými výčitkami. Víme totiž z vlastní zkušenosti, že návyk na iPad ještě zvýší“, říká Jiří Strouhal, Ředitel divize obchod ve společnosti Sunnysoft.

Multifunkční držák je vyráběn z černého ABS plastu. Na stranách a na spodní části je opatřen jemnými protiskluznými plochami pro lepší usazení tabletu Apple iPad a větší stabilitu držáku na stole. Na zadní straně držáku je umístěna pohyblivá nožička, která umožňuje naklonit Apple iPad od horizontální polohy až do vertikální. Držák je rovněž vybaven úchytem pro pevné umístění tabletu Apple iPad na zeď nebo do auta, kdy ve voze nebo na zdi stačí jednoduše připevnit malou základnu, do které se celý držák zasune.

Výhradním distributorem držáků  Brodit na českém trhu je společnost Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací. Bližší informace o produktech jsou dostupné na adrese www.sunnysoft.cz a www.brodit.cz.