Hlavní navigace

Úspěch internetového vysílání České televize

[Tisková zpráva] Internetové vysílání České televize zvítězilo v soutěži Best Broadband Application 2006 – v prvním ročníku soutěže o nejlepší broadbandovou aplikaci na českém internetu, tedy o nejlepší aplikaci využívající rychlé připojení k internetu.

Sdílet

Odborná porota ve složení Markéta Kaclová, Jiří Peterka, Karel Zaoral, Aleš Miklík a Ondřej Aust hodnotila ve dvou kolech kreativnost a originalitu projektů, jejich přínos pro motivaci k růstu počtu uživatelů broadbandu a celkovou promyšlenost a strategii. Soutěž, do které se přihlásilo 12 společností, pořádá sdružení TUESDAY Business Network.

"Webové prezentaci České televize věnujeme velkou pozornost dlouhodobě. Mám radost, že její kvalitu oceňují nejen diváci, ale i odborná veřejnost,“ říká generální ředitel České televize Jiří Janeček. V tomto roce se jedná již o druhé ocenění pro webové stránky ČT, které v září získaly cenu WebTop100.

Internetové vysílání ČT nabízí živé vysílání a archiv pořadů ČT na internetu, včetně živého vysílání kanálu ČT24. V archivu si uživatelé mohou kdykoliv přehrát více než 230 pořadů zpětně od 1. února 2005, což představuje stěží uvěřitelných 6500 hodin záznamu.

Pořady jsou divákům k dispozici na adrese: www.ceskatele­vize.cz/vysila­ni