Hlavní navigace

Úspěch sportovního portálu ČT fotbalzive.cz

[Tisková zpráva] Sportovní portál České televize www.fotbalzive.cz obsadil druhé místo v soutěži Best Broadband Application 2007 o nejlepší vysokorychlostní aplikaci na českém internetu.

Sdílet

Odborná novinářská porota ve složení Jiří Peterka, Karel Zaoral, Aleš Miklík, Ondřej Aust a Adam Javůrek hodnotila zejména přitažlivost a výkonnost aplikací, jejich zaměření na cílovou skupinu uživatelů, vliv na trh, schopnost přinášet nové prvky v použitých technologiích a úroveň využití vlastností vysokorychlostního připojení. Soutěž pořádá sdružení TUESDAY Business Network.

"Webové prezentaci České televize věnujeme velkou pozornost dlouhodobě. Mám radost, že její kvalitu oceňují nejen diváci, ale i odborná veřejnost,“ říká generální ředitel České televize Jiří Janeček. V loňském roce v této soutěži ČT dokonce zvítězila se svým Internetovým vysíláním.

Portál fotbalzive.cz je svým obsahem na českém internetu jedinečný. Návštěvníci zde naleznou přímé přenosy i kompletní videoarchiv, ukázky, živé fórum pro fanoušky a jejich kontakt s fotbalem a komentátory ČT, aktuální přístup ke Gambrinus lize, moderní zpracování i interaktivitu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).