Hlavní navigace

Úspěšná reality show televize Nova Výměna manželek je zpět! Startuje už zítra ve 20:00!

[Tisková zpráva] Nové příběhy, emoce i vyhrocené situace. To vše přinese premiérová řada úspěšné reality show Výměna manželek, kterou uvede televize Nova už zítra 23. března ve 20:00. Hned v první epizodě diváci uvidí dramatickou výměnu rázné Venduly a nešťastné Michaely, pro kterou je tento pořad poslední šancí na záchranu jejího manželství. Oblíbená reality show nabídne i pohled do rodiny lesbického páru nebo domácnosti s deseti člennou rodinou a velkým statkem.

Sdílet

Praha, 22. března 2012 – Televize Nova připravila pro své diváky již pátou řadu úspěšné reality show Výměna manželek. Ta bude i tentokrát plná zajímavých příběhů párů, které často čelí rodinným problémům. Už zítra 23. března odvysílá televize Nova první díl, který sleduje životy rázné Venduly a jejího manžela, který bojuje se slabostí pro pivo. Na druhé straně pak stojí Michaela, která nejde daleko pro sprosté slovo a stojí před rozhodnutím, jestli zůstat s nezaměstnaným partnerem nebo dát svému životu jiný směr.

V letech 2005–2009, kdy televize Nova vysílala předcházející čtyři řady reality show Výměna manželek, se z tohoto pořadu stal doslova fenomén. Pořadem již prošly desítky rodin, které byly ochotny na deset dnů zcela změnit své životy. „Stále se nám do „výměny“ hlásí spousta rodin, ale novinkou je raketový nárůst počtu těch, kteří se nás naučili používat jako manželskou poradnu,“ říká vedoucí projektu, režisérka Jana Rezková.

Princip pořadu zůstává i v páté řadě stejný. Každý díl reality show Výměna manželek představí dvě na první pohled odlišné domácnosti po dobu deseti dnů. Deset dní stráví žena v nové domácnosti pod přísným dohledem nového manžela a ve společnosti nových dětí. Pět dní se řídí pokyny tzv. Manuálu domácnosti, který pro ni připravila původní manželka tak, aby chod domácnosti nebyl narušen příchodem nové ženy. Teprve po pěti dnech má nová žena právo změnit pořádek, předstoupí před rodinu a oznámí své změny. V závěru pořadu se obě rodiny poprvé setkají a mají možnost konfrontace. Vyříkají si z očí do očí, co se jim během deseti dnů líbilo, nelíbilo a co jim změna přinesla.

Výměna manželek V od 23. března každý pátek ve 20:00 na TV Nova.

Více informací najdete na stránkách pořadu vymena.nova.cz. Všechny odvysílané díly reality show Výměna manželek budou registrovaným uživatelům dostupné na Voyo.cz zdarma. Uživatelé, kteří si zakoupí měsíční předplatné, mají exkluzivní možnost sledovat pořady TV Nova s týdenním předstihem před televizní premiérou.