Hlavní navigace

USRobotics představuje vysokorychlostní ADSL2+ modem

[Tisková zpráva] Společnost USRobotics uvádí na trh 4portový ADSL směrovač s podporou technologie ADSL2+, který nabízí vysoký výkon a míru zabezpečení, jednoduše se používá a uplatnění nalezne zejména v domácnostech a v malých firmách. Směrovač doplňuje v nabídce produktů pro ADSL2+ již dříve uvedený model pro bezdrátové sítě, MAXg Wireless ADSL Gateway.

Sdílet

„USRobotics trvale nabízí integrovaná síťová řešení s vysokou užitnou hodnotou a zejména v segmentu domácností a malých firem klademe důraz na celkový výkon a jednoduchost použití,“ říká Tony Field, produktový manažer pro oblast EMEA společnosti USRobotics. „Představené produkty umožní uživatelům jednoduše vylepšit jejich sítě pomocí nejnovějších technologií a dosáhnout tak maximální rychlosti a bezpečnosti širokopásmového připojení.“

4portový ADSL směrovač (USRxx9107) kombinuje technologii ADSL2+ a klíčové funkce pro sestavení komplexní domácí nebo malé firemní širokopásmové kabelové sítě. Tento směrovač podporuje jak stávající standardy ADSL, tak i nové ADSL2+ a zpřístupňuje uživatelům přenosovou rychlost až 24 Mb/s. Tyto vyšší rychlosti umožní přenos videa či hlasu ve vysoké kvalitě, stejně jako klasický internetový provoz, a budou dostupné, jakmile poskytovatel internetového připojení přejde na ADSL2+.

Směrovač USRxx9107 obsahuje integrovaný ADSL modem, 4portový Ethernet přepínač a USB tiskový server a zabezpečení zajišťuje výkonný SPI (Stateful Packet Inspection) firewall. Dále umožňuje provoz sítí VPN (PPTP, IPSec a L2TP), filtrování MAC adres a zamítnutí služeb DoS. Směrovač splňuje či překračuje všechny standardy výkonu a kompatibility a podporuje TR-48, UR-2, a další standardy interoperability DSLAM.

4portový ADSL směrovač (USRxx9107) se v České republice prodává za doporučenou koncovou cenu 1999 Kč (cena včetně DPH).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).