Hlavní navigace

Ústavní soud má zbrusu nové webové stránky

[Tisková zpráva] Společnost ecommerce.cz dodala soudu extranet a intranet

Sdílet

Brno, 9. listopadu, 2009 – Zbrusu nový publikační systém pro veřejnou správu pro Ústavní soud (ÚS) úspěšně dokončila brněnská softwarová společnost ecommerce.cz. Projekt prodělal křest ohněm v době, kdy Ústavní soud rozhodoval o Lisabonské smlouvě.

„Naše aplikace zefektivnila vnitřní i vnější komunikaci na Ústavním soudu. Intranet poslouží pro publikaci interních dokumentů či směrnic uvnitř této prestižní instituce i směrem ven. Nový grafický design a uspořádání webových stránek soudu přispěje zase k lepší orientaci uživatelů, samozřejmostí je dvojjazyčná mutace, plánujeme také certifikaci přístupnosti webových stránek pro nevidomé,“ uvedl projektový manažer ecommerce.cz Petr Hujka.

Společnost ecommerce.cz dodala také terminálový kiosek, který bude stát přímo v budově Ústavního soudu. Lidé si tak na místě, prostřednictvím dotykové obrazovky stránky prohlédnou a najdou rychle potřebné informace.

O společnosti ecommerce.cz
Rychle rostoucí, ryze česká IT firma ecommerce.cz se sídlem v Brně a Starém Městě se zaměřuje na vývoj náročných zákaznických řešení a aplikací pro velké komerční a státní subjekty. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Více než sto IT specialistů vytváří unikátní systémy, které klientům přináší zisk, snižují náklady, odbourávají nepříjemné papírování, zvyšují efektivitu práce a konkurenceschop­nost.

Veškeré procesy vývoje, řízení projektů včetně servisních služeb se striktně řídí podle mezinárodně uplatňovaných metodologií a norem. K významným zákazníkům ecommerce.cz patří SAZKA, a.s., ČEZ, Tipos národná lotériová spoločnosť, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Bratislavský samosprávny kraj, Ústavní soud ČR či Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).