Hlavní navigace

„Ústředna ATEUS® - OMEGA v létě ušetří zákazníkovi dvakrát“

[Tisková zpráva] Praha, 1. 8. 2006 – Letní klid v řadě firem přináší i čas na řešení změn komunikačních služeb a změn ve vybavení kanceláří. Balíčkové řešení ISDN OMEGA od firmy 2N Telekomunikace v nabídce Telefonica O2 Czech Republic tento letní trend opět potvrzuje. Zákazníkovi poskytuje akční cenu a úsporu nejen u ústředny. Praktický bonus, který obdržíte společně s ústřednou, Vás navždy zbaví strachu z pokuty a ztráty bodů při telefonování v autě.

Sdílet

Ústředna i handsfree, které zákazník v balíčku ISDN OMEGA dostává, využívají k dosažení úspory stejný princip. Umožňují uživateli správně reagovat na změny v telekomunikačních službách i v pravidlech provozu. Zatímco firma tak ušetří desítky tisíc, řidiči se otevírá jednodušší cesta k plnému respektování zákona.

Funkční řešení kombinace ústředny, telefonů a služeb přitom uživateli kromě úspory přináší několik výrazných výhod. Přípojka euroISDN, stejně jako ústředna sama totiž podporují službu zobrazení čísla volajícího na telefonu. Uživatel nejen vidí, kdo mu momentálně volá, ale na svém telefonu může mít i přehled o promeškaných hovorech. Po návratu do kanceláře tedy může zavolat zpět na číslo ze seznamu a dotaz vyřídit. Díky tomu sev žádný důležitý hovor od zákazníka nebo partnera neztratí nebo nezůstane nevyřízen. O směrování odchozích hovorů se stará LCR šetřící automat, který rozpozná volání do mobilní sítě a hovor nasměruje na GSM bránu. Ústřednu je samozřejmě možné dále rozšiřovat, a to nejen o telefonní linky HTS, ISDN a telefonní přístroje, ale také o připojení do sítí VoIP, včetně využití moderních VoIP terminálů pro hlasové služby.

Společnost Telefonica O2 Czech Republic svým zákazníkům nabízí celkem 2 balíčky v řadě ISDN OMEGA 1/6 a ISDN OMEGA 2/8 za velmi atraktivní cenu. V případě balíčku ISDN OMEGA 1/6 s jednou ISDN linkou a 6-ti pobočkami je cena 11880 korun. U balíčku ISDN OMEGA 2/6 se systémovým telefonem je cena 26880 Kč. Ceny bez DPH zahrnují montáž zařízení. Nabídka platí do 30. září 2006.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).