Hlavní navigace

Ústředny 2N do konce roku se slevou 15%

[Tisková zpráva] Praha, 29.9.2008 – Až do konce tohoto roku si mohou firmy pořídit telefonní ústřednu od společnosti 2N TELEKOMUNIKACE s cenovým zvýhodněním 15%. Tato nabídka vychází vstříc společnostem, které v závěru roku zvažují investice do vybavení, obměnu zařízení nebo expanzi.

Sdílet

Cenové zvýhodnění 15%, které 2N TELEKOMUNIKACE nabízí plošně všem zákazníkům, vychází vstříc potřebám malých a středních firem. Konec roku patří tradičně k obdobím, kdy manažeři a majitelé rozhodují o investicích. Díky nabídce 2N tak mohou za velmi výhodných podmínek získat nové telekomunikační vybavení pro své kancelářské nebo výrobní provozy.

Pro firmy by ale neměl být důležitý pouze pohled na cenu nebo kapacitu ústředny. „V řadě případů se stává, že první dojem z ceny a konfigurace má zákazník dobrý,“ říká Michal Kratochvíl, obchodní ředitel 2N TELEKOMUNIKACE. „Investor ovšem často podcení ergonomii a úroveň služeb, které ústředna poskytuje. To může ve výsledku negativně ovlivnit komunikaci firmy se zákazníky nebo zabrzdit rozvoj firmy. Špatný výběr nelze vzít snadno zpět. Proto doporučujeme věnovat velkou pozornost tomu, zda výrobce a prodejce mohou vysvětlit nebo předvést vhodnost ústředny pro daný typ firmy.“ Řadě firem se vyplatí uvažovat také o výměně staré ústředny za novou. Moderní zákaznicky orientované firmy, zejména potom centra služeb nebo zákaznické dispečinky se dnes neobejdou bez technické podpory ze strany telekomunikačního systému. Ústředny, vyráběné společností 2N, jsou na poskytnutí těchto služeb připraveny a prodejní a servisní partneři po celé ČR mají dostatek zkušeností s implementací různorodých řešení.

Zákazníci mohou vybírat v řadě ústředen O2 NETCOM s kapacitou do 24 portů, 2N OMEGA 48 s kapacitou do 48 portů a 2N NETSTAR s kapacitou do 424 portů. Plošné cenové zvýhodnění přitom umožňuje firmám vybírat podle svých skutečných potřeb, bez omezení akční nabídkou. Sleva proto zahrnuje také všechny rozšiřující moduly a licence služeb, je podmíněna nákupem základního modulu ústředny a platí od 1.9. do 31.12.2008.

Ústředny 2N OMEGA 48, 2N NETSTAR i O2 Netcom s cenovým zvýhodněním 15% jsou v prodeji v distribuční síti ISC Communication Czech a Eurosat CS.

O společnosti 2N
Společnost 2N je od roku 1991 jednou z vedoucích českých firem v oblasti telekomunikací. Trvalý růst výsledků a produktivity 2N zajišťuje export do více než 120 zemí světa. Společnost 2N patří také k firmám, které se pravidelně umisťují v žebříčcích nejlepších zaměstnatelů, exportérů i v Českých 100 nejlepších. Vlastní vývoj a výroba telefonních ústředen, GSM a UMTS bran, dveřních a výtahových komunikátorů umožňují 2N spolupracovat s exkluzivními distributory po celém světě a nabízet unikátní produkty a řešení operátorům v desítkách zemí.