Hlavní navigace

UX Camp Europe 2011

[Tisková zpráva] UX Camp Europe 2011

Sdílet

Kdy a kde?

11. a 12. června 2011 v Berlíně  (registrace od 10. března v 15.00)

Co je UX Camp?

UX Camp je víceméně  velmi podobný Barcampům (také přezdívaným jako „nekonference“), pouze se specializací na User Experience. Pro ty, kdo se žádného z (mimojiné i u nás velmi oblíbených) Barcampů zatím nezúčastnili, bude nejsnazší UX Camp představit jako otevřenou konferenci, jejíž program je tvořen samotnými účastníky – každý může dostat prostor 45 minut pro svoji prezentaci nebo workshop a následnou diskusi. Aktivní účast, a to i v prezentacích ostatních, je naopak vítána.

Dva dny tak budete mít v Berlíně  možnost seznámit se s cca 400 profesionály z celého světa, zajímajících se o informační architekturu, návrh a vývoj webů, interakční  a vizuální design, psychologii, použitelnost a spoustu dalších oborů souvisejících s User Experience.

Letošní  ročník

Registrace na letošní  ročník začíná 10. března v 15.00 Berlínského času na stránkách www.uxcampeuro­pe.org. S registrací určitě neváhejte – k dispozici je pouze 200 vstupů pro obyvatele mimo Německo.

Obsah přednášek samozřejmě  zatím není a vzhledem k charakteru akce ani nemůže být znám. Hledáte-li ale inspiraci na téma vlastní přednášky, předpokládá  se ale, že se budou týkat v poslední době nejčastěji diskutovaných té­mat:

  • UX a agilní metodiky,
  • prototypování,
  • mobilní UX.

Bližší informace najdete na stránkách www.uxcampeuro­pe.org, případně se neváhejte obrátit na Jiřího Sekeru, ambassadora pro Českou republiku, na kterého se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazem ohledně letošního UX Campu (určitě je opět v plánu možnost hromadné, a tudíž výrazně levnější, cesty vlakem).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).