Hlavní navigace

Uzavřeno partnerství mezi společnostmi TrustPort a GiTy

[Tisková zpráva] Brno, 19. 12. 2008 – Společnosti GiTy, a. s., a TrustPort, a.s., podepsaly partnerskou smlouvu. Na jejím základě budou rozvíjet spolupráci při dodávkách bezpečnostních řešení zákazníkům z oblasti soukromých podniků i veřejné správy.

Sdílet

„Naše společnost má ve svém portfoliu špičková řešení pro bezpečnost firemních sítí v rámci internetu,“ komentuje podepsání smouvy Marcela Parolková, vedoucí obchodního oddělení společnosti TrustPort. „Navázané partnerství bude prospěšné nejen pro obě partnerské firmy, ale především pro koncové zákazníky, kteří získají novou přidanou hodnotu dodávaných služeb.“

GiTy bude dodávat řešení TrustPort v rámci svého konceptu nazvaného Bezpečnost v kostce. Tento koncept zahrnuje čtyři etapy implementace bezpečnostních služeb, kterými jsou zmapování stavu, stabilizování stavu, nastavení aktivní bezpečnosti a řízení aktivní bezpečnosti.

„Pro náš koncept hledáme optimální produkty k pokrytí dílčích úkolů v rámci ochrany informačního a komunikačního prostředí u zákazníka,“ konstatuje Aleš Padrta, marketingový ředitel společnosti GiTy. „Společnost Trustport nás zaujala svými řešeními a silným zázemím v České republice, které nám umožní úzkou spolupráci směřující k uspokojení specifických požadavků našich zákazníků a jejich následnou podporu."

Součástí portfolia služeb GiTy se stanou bezpečnostní řešení TrustPort pro koncové počítače i pro celé sítě. Tato řešení poskytují progresivní antivirovou a antispamovou ochranu, kromě toho nabízejí řadu dalších nástrojů pro zvýšení bezpečnosti dat a komunikace.

Z klientských produktů TrustPort využije GiTy ve svých službách především řešení TrustPort PC Security, ze serverových produktů bude dodávat svým zákazníkům zejména řešení TrustPort Net Gateway, dohlížející na veškerý poštovní a webový provoz v podnikových sítích.

Oba zmíněné produkty spolu se softwarem TrustPort Antivirus a TrustPort WebFilter byly před nedávnem vydány v nových verzích, zahrnujících řadu zajímavých inovací. Zmínit lze například technologii rodičovského zámku, která do klientských řešení TrustPort přinesla vyspělou kategorizaci a filtrování webových stránek.

O společnosti GiTy, a.s.
GiTy, a.s., je předním poskytovatelem správy informačních a komunikačních technologií zákazníkům v korporátní sféře a ve veřejné správě. Zaměřuje se na souborné dodávky řešení a služeb pro firemní komunikační systémy, jako jsou technologie přenosu dat, hlasu a obrazu, telekomunikační a satelitní služby a internetové připojení.

Součástí portfolia jsou řešení a služby v oblasti bezpečnosti a provozní podpory. Společnost provozuje vlastní dohledové centrum s nepřetržitým provozem, které působí jako dispečink pro rychlou a efektivní reakci na potřeby zákazníků.

O společnosti TrustPort, a.s.
TrustPort, a.s., je významným výrobcem softwarových řešení pro bezpečnou komunikaci a spolehlivou ochranu dat. Na úrovni jednotlivých počítačů nabízí především ucelený balík TrustPort PC Security a jeho lehkou verzi TrustPort Antivirus. Na úrovni firemní počítačové sítě poskytuje zejména bezpečnostní řešení TrustPort Net Gateway a pokročilou kontrolu webového obsahu TrustPort WebFilter.

Produkty TrustPort se vyznačují komplexním přístupem k bezpečnosti počítače a sítě. Chrání proti známým hrozbám a odhalují nová nebezpečí. Serverová řešení nabízejí progresivní metody ochrany poštovního a webového provozu ve firmě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).