Hlavní navigace

Užijte si všestranný výpočetní výkon s technologií Space-Saving a řešením pro rozšíření šasi

[Tisková zpráva] Série ASUS TS-8 s tenkým tělem nabízí kompaktní design s efektivním způsobem odvádění tepla.

Sdílet

Praha 27. března 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje novou sérii TS-8 s kompaktním designem určenou uživatelům, kteří požadují stabilní a flexibilní řešení šasi. Se svými kompaktními rozměry a schopností efektivně rozptýlit teplo je TS-8 perfektním mini PC přírůstkem do domácností a menších kanceláří.

Efektivní způsob odvádění tepla
Rozptylování tepla je rozhodujícím prvkem každého mini PC. Ventilační otvory, umístěné na straně panelu, přivádějí chladný vzduch do systému, přičemž připojené vedení vzduchu s postranním ventilátorem žene vzduch směrem k procesoru a grafické kartě. Teplo vytvářené těmito komponenty je poté vytlačeno ven ze systému prostřednictvím dvou vysoce účinných ventilátorů, umístěných na zadní části systému. Navíc tyto schopnosti odvádění tepla série TS-8 podporují procesor Intel P5 Prescott 3.8GHz a harddisky SATA.

Kompaktnost a rozšiřitelnost v jednom
V místech, kde se počítá každý palec čtvereční, je šasi se svými malými rozměry, naprosto ideální. Série TS-8 tak poskytuje to nejlepší z obou světů – je kompaktní a zároveň také rozšiřitelná. TS-8 šasi, založena na formě mATX, nabízí zásuvky pro dvě optické mechaniky, jednu 3.5“ mechaniku a tři harddisky. Nechybí ani prostor pro připojení čtyř rozšiřujících přídavných karet pro budoucí upgrade.

Bezproblémová instalace
Díky zásuvkám mechanik, které nevyžadují žádné přídavné nástroje, je instalace optických mechanik jednoduchým a snadným procesem. Stačí je pouze zasunout a jsou připraveny k okamžitému použití. Výměnný harddisk lze navíc jednoduše odpojit od systémů, přičemž není nutné nijak složitě vstupovat do prostoru šasi. Matice jsou umístěny na boční straně panelu, což umožňuje bezproblémové odstranění šasi a následný vstup do systému.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).