Hlavní navigace

Užijte si vysoký výkon díky populárnímu chladiči CPU od společnosti ASUS

[Tisková zpráva] Limitovaná edice ASUS Triton 79 AMAzing přináší zcela nové dimenze chlazení CPU

Sdílet

Praha 17. dubna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, překonává další milník v oblasti špičkových chladičů CPU a vydává na trh novou edici chladičů Triton 79 AMAzing. Ta je omezena na pouhých 3 200 kusů a je určitou symbolickou připomínkou jejich velké obliby mezi herními nadšenci po celém světě.

Název AMAzing (v českém překladu úžasný) reprezentuje vysokou úroveň dosaženého úspěchu této vlajkové lodi mezi chladiči, ať na něj nahlížíme z pohledu vysokého výkonu, elegantního vzhledu, nebo zajímavého obalu. Luxusní balení, šité na míru právě této limitované edici, dokonale chrání všechny jeho součásti polyuretanovou pěnou. Každý uživatel, který si zakoupí ASUS Triton 79 AMAzing, navíc obdrží zcela exkluzivní identifikační kartu se sériovým číslem z této limitované edice. Chladič Triton 79 AMAzing je vynikající volbou pro všechny počítačové hráče, kteří požadují maximální výkon, naprostou bezhlučnost a výjimečně poutavý design.

Podpora pro přetaktování procesorů Quad-Core
Exkluzivní chladič Triton 79 AMAzing podporuje celou řadu procesorů – například Intel Core 2 Extreme/Core 2 Quad Quad-Core (LGA775) a AMD Athlon 64 FX/X2 Dual-Core (939/940/AM2/­AM2+/1207+) procesory. S tak velkou podporou mnoha různých procesorů se Triton 79 AMAzing stává ideálním řešením pro hráče, kteří chtějí přetaktovat svůj systém a zároveň si ponechat možnost využit více počítačových platforem.

Mimořádné chlazení a tiché pracovní prostředí s hladinou hluku pouhých 18 dBA Chladič Triton 79 AMAzing využívá měděného základu s vrstvou niklu, 4 měděné chladící trubice a hliníková žebra pro dokonalejší ovládání teploty procesoru, s ohledem na co nejvyšší výkon a zároveň co možná nejstabilnější pracovní prostředí. Triton 79 AMAzing dále využívá 12cm ventilátor s funkcí PWM, která automaticky upravuje jeho rychlost v závislosti na aktuální teplotě CPU a poskytuje velmi tiché chlazení s hlučností pouhých 18 dBA.

Ochrana pomocí modulu pro regulaci napětí
Štít pro regulaci napětí, který je umístěný uvnitř chladiče, řídí proud vzduchu vytvořený 12cm LED ventilátorem do okolních modulů pro regulaci napětí (tzv. VRM — voltage regulation modules), které jsou velice důležité pro práci procesoru a celkovou stabilitu a spolehlivost systému. Tato jedinečná konstrukce efektivně snižuje teploty VRM o 10–15 °C. Tím je zajištěn vysoce stabilní a plynulý provoz.

Bezproblémová instalace
Díky inovované konstrukci se speciálně navrženými zasunovacími kolíky a svorkami je upevnění chladiče snazší než kdy dříve. Triton 79 AMAzing může být snadno instalován v pouhých dvou jednoduchých krocích, a co je podstatné, bez nutnosti vyjímat základní desku ze systému.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.