Hlavní navigace

Uživatelé MSN.ATLAS.CZ mohou nyní vládnout i bojovat ve virtuálním světě OVERLANDU

[Tisková zpráva]

Sdílet

Uživatelé MSN.ATLAS.CZ mohou nyní vládnout i bojovat ve virtuálním světě OVERLANDU

Na adrese http://overlan­d.atlas.cz byla dnes spuštěna do ostrého provozu strategická válečná hra z prostředí fantasy, která probíhá v reálném čase přímo na rozhraní internetu. Přístup ke hře je zdarma.

Každý z hráčů vstupuje do virtuálního světa jako panovník malého království. Overland je jediná internetová hra ve střední Evropě, která probíhá v reálném čase – tj. i v případě, že hráč není na internet připojený, jeho království se rozvíjí dál a může být napadeno nepřátelskými armádami anebo kouzly. Overland je postaven především na jednoduchosti, dynamičnosti a skvělé hratelnosti. O oblíbenosti hry svědčí to, že na slovenském Atlasu.sk se k hraní Overlandu zaregistrovalo za dva měsíce celkem přes 6 000 uživatelů. Hra Overland by měla sloužit k popularizaci online her a ke zvyšování návštěvnosti portálu http://msn.atlas­.cz.

Ke hře samotné není potřebné instalovat (kromě standardního internetového prohlížeče) žádný další software. Hra je plně funkční pod aplikací Internet Explorer 4+ a pod dalšími internetovými prohlížeči podobné verze.

„Overland je cestou, jak uživatele internetu přivést k online počítačovým hrám“ říká Andrej Čírtek, product manager společnosti Atlas.cz a doplňuje,,Na Slovensku se hra velmi dobře ujala. Doufáme, že to mu tak bude i v České republice".

O společnosti ATLAS.CZ, a.s.:

ATLAS.CZ, a.s. (http://msn.a­tlas.cz) je česká akciová společnost, provozující přední portál v České republice. Cílem je poskytovat všem uživatelům Internetu rychlé, profesionální a spolehlivé portálové služby v plné šíři a tím jim umožnit snadnou orientaci v Internetu. ATLAS.CZ poskytuje kromě jiného vyhledávání, zpravodajství, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování (nákupy, aukce).

Více informací :

Atlas.cz, a.s., Andrej Čírtek, product manager, tel.:02/61001550, cirtek@atlas-as.cz