Hlavní navigace

Uživatelé platformy N-Gage si stahují a šíří ukázkovou verzi hry Pathway to Glory

[Tisková zpráva]

Sdílet

Uživatelé platformy N-Gage si stahují a šíří ukázkovou verzi hry Pathway to Glory Možnost k poskytnutí zpětné vazby vývojovému týmu

Praha, 9. srpna 2004 – Společnost Nokia oznámila, že si mobilní hráči mohou stahovat ukázkovou verzi hry Pathway to Glory, jednoho z napjatě očekávaných titulů pro konzoli N-Gage, který by se měl v obchodech objevit o letošních vánocích. Ukázkovou verzi této strategické tahové hry pro více hráčů nabitou akčními scénami si mohou členové N-Gage Areny stahovat ze stránek www.pathwayto­glory.com.

Děj hry Pathway to Glory je zasazen do období 2. světové války a hráči zde mohou formovat a řídit vlastní čety vojáků k plnění historicky přesných bojových úkolů a v reálném čase se zapojovat do hybridní bitvy s ostatními hráči z celého světa v reálném čase. Hráči se mohou buď spojovat ke spolupráci a boji na celosvětovém bojišti pomocí služby N-Gage Arena nebo vytvářet jednotlivé místní herní instance až pro šest hráčů prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth.

Kromě bezplatného stahování mohou hráči hru také šířit mezi své přátele. „To, že nabízíme verzi hry, která se může šířit jako virová nákaza, podtrhuje jedinečnou povahu platformy N-Gage,“ říká Ilkka Raiskinen, senior viceprezident obchodní jednotky Games společnosti Nokia. „Poskytujeme pružnou platformu s technicky nejvyspělejšími možnostmi konektivity a můžeme tak nabízet inovace, které na jiných platformách nejsou možné.“

Ukázková verze hry Pathway to Glory nabízí jeden bojový úkol pro jednoho hráče a jeden místní bitevní úkol s omezeným počtem zbraní, funkcí a vojáků až pro šest hráčů prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. „I když je ukázková verze pouhým reklamním lákadlem, sama skutečnost, že jsme ji dali k dispozici, dokazuje naši naprostou důvěru v tento titul,“ dodává Toni Virhiä, hlavní producent hry Pathway to Glory. „Jsme přesvědčeni, že hráči se k nám s nadšením vrátí a budou chtít něco dalšího!“ pokračuje T. Virhiä.

Jako bonus budou hráči moci až do prvního zářijového týdne tohoto roku vyjadřovat své názory na tuto hru, a poskytovat tak vývojovému týmu hry Pathway to Glory zpětnou vazbu prostřednictvím stránky www.pathwayto­glory.com/feed­back. „Už jsme ukázali, jak moc si ceníme odezvy trhu,“ říká I. Raiskinen. „Když budeme naslouchat připomínkám hráčů, budeme moci naše produkty dále zdokonalovat."

Hra Pathway to Glory zavede hráče do realistických bojišť 2. světové války, od Normandie až po Sicílii. Hráči musejí dovedně vést a navigovat své jednotky velmi realistickým válkou zmítaným světem a používat autentické repliky zbraní ze 2. světové války a širokou škálu vozidel. Úspěch ve hře bude oceněn udělením vojenských hodností, které odpovídají skutečným hodnostem z období 2. světové války.

Hru Pathway to Glory uvolní společnost Nokia do obchodní sítě o letošních vánocích, a to výhradně pro platformu N-Gage.

Informace o herní platformě N-Gage

Herní zařízení N-Gage je inovativní mobilní přístroj, který vytváří zcela nový trh pro herní průmysl. Platforma N-Gage byla vyvinuta pro aktivní hráče a je prvním mobilním herním zařízením připojeným k síti, které se vyznačuje možností hraní vysoce kvalitních trojrozměrných online her pro více hráčů prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth a GPRS. Nokia N-Gage také nabízí jedinečné síťové herní služby a komplexní a neustále se rozrůstající katalog her od předních vydavatelů. Nokia je přední světovou společností působící v oblasti mobilních komunikací. Nokia a N-Gage jsou obchodní značky nebo registrované ochranné známky společnosti Nokia Corporation.

Dotazy sdělovacích prostředků:

Nokia, Multimedia
Communications
Tel: +358 7180 45667

Nokia Americas
Communications
Tel: +1 972 894 4573
E-mail: n-gage.media@no­kia.com

Nokia, Asia Pacific
Communications
Tel: +65 6723 2323
E-mail: communication­s.apac@nokia.com

www.pathwayto­glory.com
www.n-gage.com/press
www.nokia.com

Nokia Czech Republic, s.r.o. / Mmd Public Relations
Petr Hošek / Hana Kučerová
Marketing Manager & PR Officer / Tel.: +420 2 24 25 15 55
Tel.: +420 2 21 85 51 11 / Fax: +420 2 24 25 43 64
Fax: +420 2 21 85 51 99 / E-mail: kucerova@mmd.cz
Email: petr.hosek@no­kia.com

Copyright © 2004 Nokia. Všechna práva vyhrazena. Nokia a N-Gage jsou obchodní značky nebo registrované ochranné známky společnosti Nokia Corporation. Bluetooth je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG, Inc. Některé funkce a služby jsou závislé na typu sítě, na podporovaných formátech digitálního obsahu, na kompatibilitě jiných zařízení a aplikací a na dalších faktorech. Úplné informace najdete v uživatelské příručce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).