Hlavní navigace

UŽIVATELSKÁ KONFERENCE INFOR PŘEDSTAVÍ “SRDCE PERFORMANCE MANAGEMENTU”

[Tisková zpráva] ATLANTA – 24. července, 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že v rámci výroční uživatelské konference Inforum 2007, která se bude konat ve dnech 9. - 12. září v Las Vegas, proběhne více než 40 vzdělávacích seminářů věnovaných problematice řízení výkonnosti (Performance Management - PM). Své best pratices, případové studie, tipy a techniky vedoucí k optimalizaci podnikové výkonnosti s využitím PM řešení budou prezentovat odborníci společnosti Infor, partneři a zákazníci, včetně firem Raymond James Financial Inc. a Meijer.

Sdílet

Scott Lindsay, ředitel pro produktovou strategii řešení PM ve společnosti Infor, odstartuje sérii prezentací v pondělí 10. září úvodní přednáškou a představením řešení Infor PM. Vedle toho Scott Lindsay povede prezentaci „Plánování: Srdce Performance Managementu“, která vysvětlí, jak procesy plánování rozpočtu ovlivňují podnikovou strategii a poskytují vyšší transparentnost v rámci provozní výkonnosti.

„Infor PM uvolňuje skutečný potenciál podnikových dat tím, že uvádí do souladu odvětvově založenou a na rolích postavenou analytiku s korporátními cíli,“ řekla Christina McKeon, ředitelka pro řešení Performance Management ve společnosti Infor. „Konference Inforum 2007 poskytne zákazníkům a partnerům informace o klíčových hodnotách našich obchodně specifických PM řešení.“

Semináře věnované problematice PM se na konferenci Inforum zaměří na témata, jako je „Rozšíření ERP aplikací“, „Realizace strategie“, „Jak vyplnit mezery ve strategii“ a Q&A sekce, kde budou účastníci mít možnost diskutovat s manažerskými pracovníky o výzvách, kterým čelí ve svých specifických odvětvích, a o jejich řešení. Navíc budou moci společnosti z odvětví distribuce elektrotechniky, finančních služeb, high-tech a elektroniky, pohostinství, distribuce průmyslového zboží, výroby a retailu získat informace o denním reportování produktivity zaměstnanců, řízení pracovních nákladů a souvisejících tématech.

Inforum 2007 nabídne návštěvníkům mnoho příležitosti k setkání se svými kolegy, mezi které patří např. ConnectAtInfo­rum.com. Tato onlinová webová stránka umožní zákazníkům řešícím podobné problémy navázat spojení ještě před konferencí a v jejím průběhu. Další možností bude Enterprising Square, rozsáhlá síť rozdělená podle komunit zákazníků Infor, určená ke sdílení idejí účastníků mezi jednotlivými aktivitami na konferenci.

Od srpna budou účastníci také moci vytvářet agendu konference s využitím nového nástroje U-Builder na stránce Inforum2007.com. U-Builder umožní návštěvníkům přizpůsobit svůj rozvrh podle osobních zájmů, a tím si lépe a efektivněji naplánovat a organizovat všechny konferenční aktivity.

Inforum 2007 osloví zákazníky a partnery z celého světa, kteří se dozvědí o nových obchodních příležitostech, budou se moci podílet na vývoji specifických řešení Infor a získat nejnovější informace o produktových mapách jednotlivých řešení. Semináře o Infor PM jsou součástí mnoha stovek vzdělávacích aktivit zahrnující best practices, tipy a techniky, produktové semináře a odvětvové trendy. Pro více informací o konferenci navštivte http://www.in­forum2007.com.