Hlavní navigace

Uživatelská konference společnosti Infor bude 14.-16. října v Las Vegas

[Tisková zpráva] Inforum 2008: nové workshopy, více interakce a aktivní účast zákazníků a partnerů na tvorbě programu

Sdílet

PRAHA – 1. dubna 2008 – Společnost Infor oznámila detaily ohledně své výroční uživatelské konference Inforum 2008, která se bude konat v hotelu a kongresovém centru Venetian v Las Vegas ve dnech 14. – 16. října 2008. Inforum je největší událostí pro zákazníky a partnery společnosti Infor, kteří chtějí maximalizovat svou hodnotu prostřednictvím řešení Infor.

Letošním tématem konference je „Enterprising Connections“, které zdůrazňuje navázání intenzivnější interakce mezi zákazníky, odborníky firmy Infor a jejími řešeními. Znalosti a informace získané na základě na míru ušitých školení, vzdělávacích sekcí a platforem pro výměnu názorů mohou pomoci zákazníkům Infor zvýšit jejich obchodní výkonnost. Letos konference zahrne:

  • Komunikační platformy – Tyto platformy poslouží jako konference uvnitř konference, přičemž účastníkům umožní snadno identifikovat úzce zaměřené sekce a aktivity relevantní jejich specifickým odvětvovým a produktovým zájmům. Součástí budou i hlavní sekce pro každou z identifikovaných účastnických skupin.
  • Interakce před konferencí – Jako pokračování populárních setkání z loňského roku poskytne také Inforum 2008 zákazníkům a partnerům příležitost organizovat vzájemnou interakci ještě před konferencí. Ta jim umožní vytvářet malé, privátní skupiny a diskutovat specifická témata s cílem najít nejlepší postupy k řešení obchodních výzev.
  • Produktová školení – Jako novinka přichází letos sekce dovolující zákazníkům účastnit se produktových školení k získání nejnovějších znalostí, tipů a triků. Tyto sekce budou dostupné poslední den konference.

„Po loňském úspěšném ročníku jsme si vyslechli názory účastníků a rozhodli jsem se poskytnout více prostoru vzdělávání, školení a dalším příležitostem, které zintenzivní komunikaci s dalšími zákazníky Infor, partnery a experty,“ řekl Rick Parker, senior viceprezident divize marketingu, Infor. „Toto bude první konference, která soustředí naši Infor komunitu, naše best practices a znalosti všech zúčastněných na jednom místě.“

Letos bude opět organizováno Inforum Solutions Expo s prezentacemi a demonstracemi řešení Infor a jeho partnerů. Zákazníci budou mít příležitost interagovat s experty Infor v daných oblastech a účastnit se technických demo ukázek softwarových řešení Infor.

Konference bude zahájena v úterý 14. října celodenní vzdělávací sekcí, po které bude následovat recepce a slavnostní otevření výstavy Solution Expo. Jim Shaper, prezident a CEO společnosti Infor, bude mít zahajovací řeč ve středu ráno v hlavní sekci, po které bude následovat edukativní a večerní program. Ve čtvrtek bude následovat celodenní vzdělávací sekce a probíhat výstava Solutions Expo.

Novinkou na konferenci bude letos Day Pass umožňující účastníkům se zúčastnit jednodenního programu konference – včetně hlavní sekce, vzdělávací sekce a večerního programu.

Při přípravě programu Infor bude spoléhat na informace a zkušenosti svých zákazníků a partnerů, kteří se budou moci aktivně účastnit tvorby programu prostřednictvím svých prezentací a nápadů, které by měli zaslat do 11. dubna 2008 na webovou stránku https://inforum­.inforum2008.com/por­tal/cfp/

Více informací o konferenci Inforum 2008 zde: www.inforum2008­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).