Hlavní navigace

V Brně a Liberci se to talenty jen hemžilo!

[Tisková zpráva] Talentmanií žije doslova celý národ! Každý chce předvést svůj jedinečný talent, jímž vyniká. Přesvědčili jsme se o tom na veřejných castinzích, které včera proběhly v Brně a Liberci. Předvedli se na nich další tanečníci, zpěváci, břišní tanečnice, kouzelníci, imitátoři, břichomluvci a mnoho dalších. Poslední casting do podzimní talentové show se uskuteční zítra v Praze.

Sdílet

Praha 28. května 2010 – Další den veřejných castingů do nejlepší česko-slovenské show Talentmania, která zachvátí obrazovky TV Nova a TV Markíza na podzim letošního roku, se včera konal v moravské metropoli Brno a v severočeském Liberci. Opět nebyla nouze o nepřeberné množství tanečníků, famózních zpěváků, břišních tanečnic, kouzelníků nebo imitátorů nejen známých osobností, ale také zvířat a dopravních prostředků! Viděli jsme břichomluvce, člověka se zázračnou pamětí nebo takového, který umí plynule mluvit pozpátku.

Zájemci předváděli své jedinečné nadání, a snažili se tak přiblížit soutěžní výhře 150 000 eur, kterou vítěz celé soutěže získá. Poslední možností ukázat své jedinečné umění a získat šanci na postup do dalších kol budou mít zájemci zítra, 29. 5. 2010, od 14 do 19 hodin v multikině CineStar Praha-Anděl.

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv. Show můžete podpořit i na www.facebook.com.