Hlavní navigace

V divácké anketě ANNO 2008 zvítězili herci

[Tisková zpráva] Herci Zlata Adamovská a Martin Dejdar zvítězili v divácké anketě televize Nova ANNO 2008 a stali se Ženou a Mužem roku. V kategorii pořad roku 2008 obsadil první místo seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Vyhlášení cen ankety ANNO 2008, kterým vyvrcholily oslavy 15. narozenin Novy, proběhlo v neděli 8. února v pražském Hudebním divadle Karlín.

Sdílet

Praha 9. února 2009 – Vítězem kategorie Muž roku TV Nova 2008 se stal překvapivě herec Martin Dejdar, který baví diváky jako Ozzák v oblíbeném sitcomu Comeback. Na druhém a třetím místě skončili moderátoři Televizních novin Karel Voříšek a Rey Koranteng.

Zlatou příčku v kategorii Žena roku 2008 obsadila herečka Zlata Adamovská, kterou diváci znají jako doktorku Bělu Páleníkovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jako stříbrná se umístila herečka Hana Maciuchová ze seriálu Ulice, bronzová skončila moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, v současné době na mateřské dovolené.

Nejlepším pořadem roku 2008 se podle diváků stal seriál Ordinace v růžové zahradě 2, druhá skončila Ulice a bronz si odnesl sitcom Comeback. Speciální cenu ANNO převzali z rukou generálního ředitele TV Nova Petra Dvořáka tvůrci pořadu Na vlastní oči.

Cenu kategorie Film roku 2008 získal snímek Nestyda režiséra Jana Hřebejka, který vidělo skoro půl milionu lidí.

Velkolepou show, která uzavřela oslavy 15. výročí založení TV Nova, uváděl známý moderátor Leoš Mareš. Ceny vítězům předali vítězové prvního ročníku ANNO 1995 a další celebrity, o atmosféru večera se postarali známí zpěváci – Lucie Bílá, Petr Janda a jeho dcera Marta Jandová, Ewa Farna a Ondřej Ruml.

Exkluzivní reportáž s vítězi po vyhlášení cen najdete na www.nova.cz, další reportáže pak na portálu tn.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).