Hlavní navigace

V Holešovicích dnes premiéra portálu Megabus.cz

[Tisková zpráva] Cestovní a dopravní agentura ASIANA dnes poprvé představuje veřejnosti svůj portál Megabus.cz. Prezentace se koná u příležitosti veletrhu Holiday World 2008, který dnes začal na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Sdílet

Praha, 14. února 2008 – Veřejnou premiéru portálu Megabus.cz, jehož prostřednictvím lze od konce minulého roku nakupovat online autobusové jízdenky do celé Evropy, připravil na dnešek jeho provozovatel – cestovní a dopravní agentura Asiana. Před branami pražského Výstaviště v Holešovicích, kde dnes začíná veletrh cestovního ruchu Holiday World 2008, si může samoobslužný kiosek ve stánku Asiany, SH 140 vyzkoušet každý zájemce. Před branou výstaviště je rovněž přistaven luxusní autobus Neoplan Starliner II, který vozí cestující na pravidelné lince Karlovy Vary – Praha – Brno. Před sedmi lety to byla společnost Asiana, která zavedla luxusní cestování na běžné lince.

„Srdečně zveme všechny odborníky i nadšence na jeho prezentaci nejen do Neoplanu před vchodem na Výstaviště, ale také do našeho stánku SH 140 na veletrhu Holiday World v Holešovicích,“ uvedl generální ředitel společnosti Asiana Alexej Litvin. „Jsme k dispozici po celou dobu jeho trvání do 17. února, předvedeme systém v plném provozu a zodpovíme všechny případné dotazy.“

Portál Megabus slouží k nákupu autobusových jízdenek na spoje, provozované společnostmi Asiana a Eurolines. Přináší nové možnosti rezervací v reálném čase nebo nákupu jízdenek prostřednictvím Megabus karty. Díky unikátnímu systému low-cost jízdenek umožňuje cestování mezi Karlovými Vary, Prahou a Brnem už od 1 Kč. Na těchto trasách mohou cestující během jízdy ve zlatých autobusech Megabus využívat zdarma WiFi připojení k internetu s průměrnou rychlostí 600 kbps, což stačí pro práci s e-maily nebo surfování pro webových stránkách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).