Hlavní navigace

V Lucerna Music Baru probíhá natáčení Na stojáka. Buďte u toho!

[Tisková zpráva] Jednou z nejtěžších humoristických disciplín je bezesporu „stand-up comedy“. Postavit se na pódium před mikrofon a dokázat diváky rozesmát a zároveň potěšit, totiž není vůbec jednoduché a často si na tom vylámali zuby i ostřílení baviči. „Myslím, že nejnáročnější je odhadnout vlastní síly. Každý umělec má k dispozici jen mikrofon a diváky, a ovšem svůj um a talent. A – co je nejdůležitější - svou upřímnost, schopnost a ochotu dát se publiku nebo nedat. Dobrý bavič potřebuje navíc charisma, a to každý nemá. Nestačí pouze umět vyprávět vtipy. Divák se nedá ošidit. Musíte s ním navázat kontakt, vysílat ty správné vlny, najít nějakou společnou půdu. Pak je divák ochoten jít s vámi tam, kam ho vylákáte,“ říká režisér pořadu Na stojáka Zdeněk Tyc.

Sdílet

Konkurzy ukazují, jak je to těžké. Většina uchazečů sklouzává k trapnosti, nebo se snaží lidi dojmout smutnou příhodou. Jiní se uchylují k roli „prudič“. Jejich výstupy jsou zlověstné, chrlí do lidí svůj vztek nad lidskou společností. Zda se mezi novými kandidáty na post baviče objevili i tací, kteří byli originální, měli nadhled a charisma, uvidíme z nových dílů Na stojáka. Ty se budou natáčet v Lucerna Music Baru 2. a 9. dubna, vždy od 16:00 a 20:00 hodin. Kromě neznámých tváří vystoupí také Pavel Liška, Marek Daniel, Ester Kočičková, Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová a Tomáš Matonoha.

Z nasnímaného materiálu vznikne dalších šest dílů pořadu Na stojáka. Na trojici vítězů čekají kromě televizní slávy i finanční odměny ve výši 2 000, 1 000 a 200 USD.

Všechna představení jsou přístupná veřejnosti a lístky mohou zájemci zakoupit přímo v Lucerna Music Baru /tel: 224 217 108/. Pokladna je otevřena denně: 10:00 do 13:00 a 14:00 do 18:00.

Už jsou známy také termíny nových konkurzů. Ty budou probíhat jedenkrát měsíčně, vždy první úterý v měsíci: 4. dubna, 2. května a 6. června (vždy od 18:30 hodin) v Aloha Baru (Dušní 11, Praha 1). Všichni, kdo mají chuť do toho jít, nechť kontaktují produkci T.H.A. prostřednictvím e-mailu nastojaka@tha.cz nebo telefonicky na čísle 602 133 449.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).