Hlavní navigace

V Ordinaci v růžové zahradě 2 se poprvé objeví Saša Rašilov

[Tisková zpráva] Už v zítřejším díle nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 se poprvé objeví nová postava sympatického vozíčkáře Šimona Žáčka v podání Saši Rašilova.

Sdílet

Praha, 31. srpna 2011 – V první školní den, tedy 1. září rozšíří hvězdný herecký tým nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 nová postava Šimona Žáčka, v podání Saši Rašilova. Šimon je dětský lékař, dlouho utajovaný syn Jana Pantoflíčka, kterého stála láska k adrenalinovým sportům zdraví: při nehodě na snowboardu si poranil páteř a skončil na vozíku. Pantoflíček ale cítí potřebu se o svého syna v životní krizi postarat a pomoci mu začít znovu. Šimonovou spřízněnou duší v Kamenici se stane doktorka Běla Valšíková (Zlata Adamovská), které vnese nový vítr do života. Běla s ním časem dokonce začne kromě pediatrické ordinace sdílet i bydlení ve vile Valšíků. Jak se ale bude jejich přátelství vyvíjet dál? Přerostou vzájemné sympatie v něco víc?

V roli dětského lékaře MUDr. Šimona Žáčka, se představí oblíbený herec Saša Rašilov, kterého diváci znají z mnoha divadelních, televizních i filmových rolí, mimo jiné například z filmu Samotáři, Duše jako kaviár, Román pro ženy, nebo z populárního seriálu TV Nova Dokonalý svět. V roce 2003 získal Cenu Františka Filipovského za nejlepší dabing. Jeho manželkou je herečka a autorka divadelních her Vanda Hybnerová, se kterou má 2 dcery, Josefínu a Antonii.

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20 hodin na TV Nova