Hlavní navigace

V předělech kanálu Nova Cinema si zahráli její diváci

[Tisková zpráva] Zbrusu nové hvězdy v předělech, které spojují jednotlivé programy, se objeví na Nově Cinemě již dnes. Jsou jimi tři výherci divácké narozeninové soutěže, kterou uspořádal oblíbený filmový kanál skupiny Nova.

Sdílet

Praha, 7. března 2011 – Dnes poprvé uvidíme na obrazovkách kanálu Nova Cinema zbrusu nové předěly, které propojují jednotlivé vysílané pořady v kompaktní celek. Populární filmový kanál do nich tentokrát obsadil tři výherce soutěže, kterou vyhlásil u příležitosti svých třetích narozenin v prosinci loňského roku. Čeští diváci se tak dostali do společnosti opravdu vybraných filmových hvězd. „Natáčení bylo pro mě opravdu velký zážitkem. Před kamerou jsem sice stál poprvé, ale myslím, že mi to šlo. Točilo se v ateliérech televize Nova na pražském Barrandově a celý štáb včetně mě si natáčení opravdu užil,“ popsal svůj první herecký zážitek divák Novy Cinemy Slávek Červený, který ztvárnil Rona, kamaráda Harryho Pottera.

Na mysli nicméně nemusí klesat ani diváci, kteří zatím neuspěli, i oni mají ještě šanci objevit se na televizních obrazovkách po boku zbožňovaných hollywoodských hvězd. Nova Cinema totiž chystá soutěž o další role.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).