Hlavní navigace

V novém projektu TV Nova si zahrají největší hvězdy!

[Tisková zpráva] TV Nova připravuje televizní projekt, příběh z prostředí osmiletého gymnázia, v němž se na obrazovce představí největší herecké hvězdy jako Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Zuzana Bydžovská, Ondřej Brzobohatý a mnoho dalších.

Sdílet

Praha, 3. srpna 2011 – Osudy žáků, jejich pedagogů i rodičů jsou hlavním tématem novinky, kterou pro TV Nova právě natáčí produkční společnost MediaPro Pictures, jsou propojeny jednou organizací – problémovou školou, která vykazuje špatné výsledky a má před sebou poslední rok své existence. Mezi studenty jsou teenageři ze sociálně slabších rodin, ale i rozmazlení potomci bohatých, které vyhodili ze soukromých škol. Pedagogický sbor má před sebou zdánlivě neřešitelný úkol, a to vymyslet, jak tuto školu zachránit před zrušením.

Situace se poněkud změní po nástupu nového mladého učitele, který na rozdíl od svých kolegů ještě neztratil ideály a který se snaží rozhýbat rezignovanou atmosféru mezi kolegy. I když jeho metody občas balancují na hraně etiky, dokáže přinutit ke spolupráci u ty největší outsidery a lenochy.

Na kvalitní scénář kývly herecké hvězdy, které si jinak účast v seriálech pečlivě vybírají. Vedle mladých hereckých nadějí v rolích studentů se diváci mohou těšit na řadu populárních hereckých stálic. Od Libušky Šafránkové přes Karla Heřmánka, Zuzanu Bydžovskou, Lucii Benešovou a Ondřeje Brzobohatého v rolích kantorů, až po Milana Šteindlera, či Václava Koptu v komických úlohách hospodáře a školníka. Na obrazovku se vrací i populární Daniela Šinkorová v roli matky geniálního a problematického studenta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).